Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty nad Bugiem - etap II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. 3-go Maja, oferowane bezpośrednio przez

Real Investment

Wyszków, ul. 3-go Maja 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty nad Bugiem - etap IIApartamenty nad Bugiem - etap II

4 zdjęcia

Apartamenty nad Bugiem - etap II
Apartamenty nad Bugiem - etap II
Apartamenty nad Bugiem - etap II
Apartamenty nad Bugiem - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

„Apartamenty nad Bugiem” to jeden z najnowocześniejszych projektów na wyszkowskim rynku mieszkaniowym. Doskonała lokalizacja bisko centrum miasta Wyszkowa, w strefie zieleni oraz nad samą rzeką Bug, stanowi jeden z najważniejszych atutów dla jego mieszkańców.

Na kondygnacjach 0,+1, +2, +3 +4 znajdują się 83 lokale mieszkalne o powierzchni od 34 do 92 m2. Inwestycja graniczy bezpośrednio z obszarem Natura 2000 doliny rzeki Bug. Budynek II etapu zostanie połączony z budynkiem I etapu w jeden zamknięty obiekt.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów postawiliśmy na najlepsze materiały oraz wiele udogodnień, czyniąc mieszkanie w naszych apartamentach wyjątkowo luksusowym. Oferujemy zarówno mieszkania małe od 34 m2, o zwiększonej wysokości aż do większych przeszklonych apartamentów trzy i czteropokojowych ( największy 4-pokojowy lokal ma powierzchnię użytkową 92 m2 i jest zlokalizowany na trzecim i czwartym piętrze budynku), idealnych dla rodzin z dziećmi. Rozkład mieszkań umożliwia ich ciekawą aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Mieszkania w zależności od metrażu posiadają dostęp do przestronnych tarasów lub balkonów. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce do relaksu, zapewnia również swobodę swoim mieszkańcom. Trzy przestronne klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy. W kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca postojowe dla pojazdów, do których bezpośredni zjazd zapewniają windy zlokalizowane w dominantach.

Dzięki specjalnej konstrukcji oraz wysokiej klasie materiałów budowlanych i stolarki okiennej „Apartamenty nad Bugiem” będą zapewniały swoim mieszkańcom doskonały widok z okien m. in. na rzekę Bug, most kolejowy nad rzeką. Użycie materiałów budowlanych o najwyższej jakości czynić go będzie trwałym i prestiżowym budynkiem miasta przez długie lata. Osiedle będzie obiektem zamkniętym, dostępnym z zewnątrz wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

Nasze atuty:

• Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta (bliskość parku, placówek użyteczności publicznej

• Osiedle położone nad rzeką Bug. Odległość do rzeki – 300 metrów

• Wysoki standard realizacji inwestycji, funkcjonalny układ i prestiżowa architektura budynku

• Nowoczesne, przestronne wnętrza i wiele funkcjonalnych udogodnień, w tym udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

• Możliwość indywidualnego przearanżowania pomieszczeń

• Dogodny dojazd

Inwestycja Apartamenty nad Bugiem - etap II znajduje się w Wyszkowie, ul. 3-go Maja 45 (35 km od Warszawy), została zrealizowana przez Real Investment.

Inwestycja Apartamenty nad Bugiem - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Real Investment przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wyszków to miasto leżące w granicach województwa mazowieckiego, będące siedzibą powiatu wyszkowskiego. Obecnie Wyszków to tereny ciekawe pod względem turystycznym i rekreacyjnym, przedsiębiorstwa usytuowane w mieście nie przekraczają norm zanieczyszczenia, co czyni środowisko przyjaznym. Wypoczynek w mieście zapewniają ośrodki zlokalizowane na lewym brzegu Bugu: ośr. letniskowy – Rybienko Leśne, Sanatorium Neuropsychiatrii Dziecięcej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II?

Wyszków znajduje się w odległości około 55 kilometrów od Warszawy. Przez miasto przebiega droga międzynarodowa E67, oraz dwie drogi krajowe: nr 8, nr 62 i jedna wojewódzka: DW 618. Wyszków posiada również własną obwodnicę oraz stację kolejową.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 918 metrów od inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybienko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZDZ Liceum w odległości 197 m, szkoła w odległości 719 m, 1 LO im. C.K. Norwida sala gimnastyczna w odległości 803 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Powiatowy w Wyszkowie w odległości 87 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 153 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 557 m znajduje się Piekarnia, w odległości 890 m znajduje się Putka, w odległości 901 m znajduje się Topaz Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Bugiem - etap II w odległości 234 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 262 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 26.08.2022
Data aktualizacji: 22.09.2023

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023