Olszynka Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 29 - 119 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  ATAL S.A.
 • Horyzont Praga(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 37 - 75 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Olszynka Park mieści się u zbiegu ulic Olszynki Grochowskiej i Styrskiej, w cichej i zielonej części warszawskiej Pragi Południe. Pośród zieleni pobliskich parków powstaje najnowsza inwestycja Real Invest Sp. z o.o.: dewelopera z sukcesem obecnego na rynku od 2005 roku, a przy tym godnego zaufania i niezwykle przyjaznego klientom. Połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i komfortowych wnętrz sprawi, że przyszli mieszkańcy odnajdą tu upragniony spokój.Olszynka Park oferuje 48 mieszkań o powierzchni od 25 do 75 m², o funkcjonalnych układach, a jednocześnie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a lokale na kondygnacjach I–IV posiadają balkony lub loggie.Dla bezpieczeństwa i komfortu lokatorów, od strony dziedzińca, dostępnego tylko dla mieszkańców, przestronnego i wypełnionego zielenią, budynek będzie ogrodzony. Na terenie dziedzińca zaprojektowano miejsce wypoczynku dla przyszłych lokatorów obiektuMieszkania narożne od strony dziedzińca mogą zostać, na Państwa życzenie, powiększone do lokali 4-pokojowych.W podziemiach budynku znajdować się będzie garaż z miejscami postojowymi (cena: 23 000 zł) oraz komórki lokatorskie.Od strony ul. Olszynki Grochowskiej, na parterze obiektu, umiejscowione będą niewielkie lokale usługowe.Architekci z renomowanej Grupy Architektonicznej MWA dołożyli wszelkich starań, by mogli Państwo aranżować mieszkania na wiele sposobów. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne: przeszklone balkony, elewacja ocieplona cegłą klinkierową, oświetlenie strefy wejściowej będą gwarantem zarówno elegancji, jak i prostoty budowanego obiektu.Oddanie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015 roku.Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup mieszkania w Olszynka Park, będziecie mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnego harmonogramu płatności: 10% wartości mieszkania po podpisaniu umowy, a pozostałe 90% płatne po zakończeniu budowy inwestycji.

Inwestycja Olszynka Park znajduje się na Gocławku, ul. Olszynki Grochowskiej (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Real Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Olszynka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Olszynka Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Real Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zlokalizowane w garażu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 23000 zł.
Udogodnienia: usługi w budynku, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Olszynka Park

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olszynka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Olszynka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gocławek 03.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olszynka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Aleksander, w odległości 440 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olszynka Park w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie