Rezydencja Żabia Wola

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRawa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

“Rezydencja Żabia Wola” to propozycja dla osób, które szukają domu z dala od centrum miasta, ale nie chcą zrezygnować z uroków życia w pobliżu metropolii.Dom położony jest w miejscowości Skuły na skraju rezerwatu przyrody Skulski Las- jednego z najstarszych kompleksów leśnych na Mazowszu. Okolica obfituje w ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz jazdy konnej. W rejonie Skuł spotykają się rzeki spływające z wysoczyzny rawskiej oraz zlokalizowane są zalewy wodne. Działka zasilona w wodę z ujęcia oligoceńskiego.Położenie w pobliżu trasy Katowickiej gwarantuje dobry dojazd do Warszawy. Zaledwie w 30 minut można znaleźć się w Centrum Handlowym Janki, które oferuje nie tylko szeroką ofertę handlową, ale również kino i restauracje. W pobliskiej miejscowości Żabia Wola znajduje się szkoła, przedszkole, Dom Kultury oraz szeroki wybór usług.Dom w stanie surowym zamkniętym.Możliwość Wykończenie do stanu deweloperskiego – oferta przygotowywana indywidualnie.Poddasze do indywidualnej aranżacji.

Inwestycja Rezydencja Żabia Wola znajduje się w Skułach, Skuły (26.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rawa Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Żabia Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Żabia Wola pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rawa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Żabia Wola

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Żabia Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Żabia Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKS Skuły.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Żabia Wola znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Skułach w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Żabia Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie