Rezydencja Żabia Wola

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Skuły, oferowane bezpośrednio przez Rawa Sp. z o.o.

grodziski, Skuły, Skuły

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Żabia Wola

8 zdjęć

Rezydencja Żabia Wola
Rezydencja Żabia Wola
Rezydencja Żabia Wola
Rezydencja Żabia Wola

Opis Inwestycji

“Rezydencja Żabia Wola” to propozycja dla osób, które szukają domu z dala od centrum miasta, ale nie chcą zrezygnować z uroków życia w pobliżu metropolii.

Dom położony jest w miejscowości Skuły na skraju rezerwatu przyrody Skulski Las- jednego z najstarszych kompleksów leśnych na Mazowszu. Okolica obfituje w ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz jazdy konnej. W rejonie Skuł spotykają się rzeki spływające z wysoczyzny rawskiej oraz zlokalizowane są zalewy wodne. Działka zasilona w wodę z ujęcia oligoceńskiego.

Położenie w pobliżu trasy Katowickiej gwarantuje dobry dojazd do Warszawy. Zaledwie w 30 minut można znaleźć się w Centrum Handlowym Janki, które oferuje nie tylko szeroką ofertę handlową, ale również kino i restauracje. W pobliskiej miejscowości Żabia Wola znajduje się szkoła, przedszkole, Dom Kultury oraz szeroki wybór usług.

Dom w stanie surowym zamkniętym.

Możliwość Wykończenie do stanu deweloperskiego – oferta przygotowywana indywidualnie.

Poddasze do indywidualnej aranżacji.

Inwestycja Rezydencja Żabia Wola znajduje się w Skułach (26.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Rawa Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Żabia Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Żabia Wola nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rawa Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Żabia Wola?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Żabia Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Żabia Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKS Skuły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Żabia Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Żabia Wola znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Skułach w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Żabia Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: