Quart Legnica I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myrka, oferowane bezpośrednio przez Quart Development S.A.

Legnica, ul. Myrka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5793 oferty w najbliższej okolicy!

Quart Legnica I

12 zdjęć

Quart Legnica I
Quart Legnica I
Quart Legnica I
Quart Legnica I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu nowoczesne osiedle mieszkaniowe przy ulicy Myrka.Lokalizacja osiedla z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno, ciszę i spokój ale także bliskość do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest na malowniczym terenie, na którym to realizowane będzie osiedle mieszkaniowe, składające się z 7 budynków wielorodzinnych, terenów zielonych oraz placu zabaw dla najmłodszych. Wychodząc na wprost  Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy budynki trzykondygnacyjne, w których znajdować się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z balkonami, antresolami. Inwestycję podzieliliśmy na kilka etapów.Jako pierwsze powstaną budynki 3 i 4. Nasi architekci zaprojektowali mieszkania tak, aby były funkcjonalne, dobrze nasłonecznione a ich rozkład umożliwiał ciekawą aranżację. Duża przestrzeń oraz tereny zielone zapewnią wygodę i komfort a kompleksowe zagospodarowanie terenu umożliwi  dogodny dojazd oraz poruszanie się po osiedlu. Do każdego mieszkania będzie można dokupić komórkę lokatorską. Dla mieszkańców i ich gości przewidziane są miejsca postojowe przed budynkami.

Inwestycja Quart Legnica I znajduje się w Legnicy, ul. Myrka (2.8 km od centrum Legnicy), została zrealizowana przez Quart Development S.A.

Inwestycja Quart Legnica I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Quart Legnica I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Quart Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 7320 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Legnica leży w środkowej części województwa dolnośląskiego i zajmuje obszar o powierzchni ponad 56 km2, stanowiąc trzecie pod względem wielkości miasto województwa. Jest to miejsce zamieszkania dla prawie 102 tys. osób, a na niejednolitą zabudowę mieszkaniową składają się: bloki z wielkiej płyty, robotnicze i secesyjne kamienice, wielorodzinne budynki modernistyczne, domy jednorodzinne oraz południowe osiedla realizujące założenia miasta-ogrodu. W obrębie Legnicy znajdują się duże zakłady przemysłowe, min. Huta Miedzi Legnica, Patelec Elpena, Pol-Miedź Trans czy Winkelmann, a także Instytut Metali Nieżelaznych. Do obiektów handlowo-usługowych należą: 3 galerie i 2 centra handlowe, 3 targowiska oraz liczne hipermarkety. Miejsca kultury to min.: Muzeum Miedzi i teatr. Przez teren miasta przepływają 3 rzeki, a zieleń miejska: lasy, parki i skwery – zajmuje 11% powierzchni.

Komunikacja

Ważnymi wewnętrznymi arteriami Legnicy są ulice skoncentrowane wokół centrum miasta, np. Skarbka, Muzealna, Dziennikarska, Piastowska, Pocztowa. Przez miasto przebiegają arterie krajowe: droga nr 3 (Świnoujście – Jakuszyce przy granicy z Czechami) oraz nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą), a ponadto: autostrada A4 i droga wojewódzka nr 364 (Legnica – Gryfów Śląski). Transport miejski stanowią autobusy obsługujące 23 linie (w tym także połączenia nocne i podmiejskie).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Quart Legnica I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Quart Legnica I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Quart Legnica I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myrka -SAG n/ż.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: