Osiedle Poniatowskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pure Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ville Park(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Henryka Sienkiewicza (5.7 km od Warszawy)
  Ville Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 143 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

„Osiedle Poniatowskiego” to kolejna inwestycja PURE Development na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Starannie zaprojektowana z myślą o funkcjonalności oraz wysokim standardziewykończenia.Nowoczesne osiedle składa się z 56 lokali w zabudowie bliźniaczej. Każdy zaprojektowany segment posiada garaż i wydzielony ogródek. Funkcjonalny lokal rozmieszczony jest na dwóchkondygnacjach. Przestronne wnętrza i dbałość o szczegóły na pewno zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców. Dwa rodzaje segmentów oraz możliwość modyfikacji (zmiany lokatorskie) pozwala dostosować lokal mieszkalny do oczekiwań Klientów.Idealna strefa równowagi pomiędzy infrastrukturą miejską a spokojem i zielenią obszarów podmiejskich. Lokalizacja dla osób pragnących spokojnego, harmonijnego życia, ceniących ciszę ibliskość natury oraz aktywnie spędzających wolny czas. Znakomite położenie osiedla z doskonałą komunikacją. Krótki spacer dzieli od szerokiej gamy lokalnych udogodnień, gdzie okoliczne szkoły, przedszkola i sklepy ułatwią codzienne czynności. Teren osiedla jest zamknięty, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a otwarta przestrzeń w centralnej części osiedla umożliwia bliższe sąsiedzkie relacje.CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA- doskonała lokalizacja- komfortowe, zamknięte osiedle- minimalistyczna architektura- oświetlenie terenu wspólnego- zaprojektowana zieleńCHARAKTERYSTYKA LOKALI- funkcjonalne i przestronne wnętrza- garaż i miejsca postojowe- wysoki standard wykończenia- każdy lokal z własnym ogrodem- strychyCHARAKTERYSTYKA OKOLICY- nowoczesna szkoła, przedszkola- tereny rekreacyjne- cisza i spokój- bliskość natury- infrastruktura: trasa S8/A2, ZTM, PKP

Inwestycja Osiedle Poniatowskiego znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poniatowskiego (4.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Pure Development.

Inwestycja Osiedle Poniatowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów w tym 56 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Poniatowskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 549 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pure Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 56 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Poniatowskiego

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 900 metrów od inwestycji Osiedle Poniatowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PIOTRKÓWEK MAŁY 01 (PIOTRKÓWEK MAŁY).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Poniatowskiego znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha "Gromadka Puchatka" w odległości 750m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 1250m, Przedszkole Publiczne Nr 1 w odległości 1450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się Hadent - Gabinet stomatologiczny, protetyka, w odległości 1150 m znajduje się Siemkowicz Marian lek.med. spec. chirurg, ortopeda. Gabinet diagnostyki chirurgiczno - ortopedycznej, w odległości 1200 m znajduje się BoDent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1600 m znajduje się Dom Kultury "Uśmiech".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1550 m znajduje się Pływalnia Miejska.

Data publikacji: 21.02.2019

Data aktualizacji: 12.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie