Osiedle Kilińskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPure Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Kościuszki (4.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 980 brutto/m2
  Osiedle Kościuszki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 122 m2
  Liczba pokoi: 4
  Pure Development
 • Osiedle Zacisze(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Hallera 8 (5.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 900 brutto/m2
  Osiedle Zacisze
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 195 m2
  Liczba pokoi: 5
  Herit Development Sp. z o.o.
 • Villa Campina(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Kaputy, ul. Sochaczewska (6.2 km od Warszawy)
  Villa Campina
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 6
  . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

„Osiedle Kilińskiego” to nasza kolejna kameralna inwestycja na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Dwanaście lokali w zabudowie bliźniaczej, realizowanych w wysokim standardzie wykonawczym i wykończeniowym. Przestronne wnętrza, zaprojektowane z dbałością o szczegóły na pewno zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury i możliwość odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA- Kameralne, zamknięte osiedle- Nowoczesna architektura- Wydzielone ogrody- Bliskość natury- Doskonała lokalizacjaCHARAKTERYSTYKA LOKALI- Funkcjonalne i przestronne wnętrza- Garaż i miejsca postojowe- Wysoki standard wykończenia- Przestronne i nasłonecznione wnętrzaCHARAKTERYSTYKA OKOLICY- Nowoczesna szkoła, przedszkola- Zadbany Park Ołtarzewski- Duży plac zabaw, boiska, siłownia- Cisza i spokój- Doskonała lokalizacja: S8/A2, ZTM, PKP

Inwestycja Osiedle Kilińskiego znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kilińskiego (5.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Pure Development.

Inwestycja Osiedle Kilińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kilińskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 163 metrów kwadratowych w cenie od 599 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pure Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 286 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Wszystkie Nasze segmenty oferujemy tylko W PEŁNYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM zawierającym w standardowej cenie m.in.: - markowy piec kondensacyjny - grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe - parapety wewnętrzne z konglomeratu kwarcowego - pełną instalację elektryczną zakończoną gniazdkami i przełącznikami - bramę garażową z zainstalowanym sterowaniem - rozprowadzoną instalację internetową i alarmową - założone trawniki na ogródkach i w częściach wspólnych oraz wiele innych elementów podwyższających wartość użytkową
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kilińskiego

CHARAKTERYSTYKA OKOLICY - Nowoczesna szkoła, przedszkola - Zadbany Park Ołtarzewski - Duży plac zabaw, boiska, siłownia - Cisza i spokój - Doskonała lokalizacja: S8/A2, ZTM, PKP

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kilińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Kilińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parkowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kilińskiego znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kilińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Do**sz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kilińskiego w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się UKS Ołtarzew.

Data publikacji: 28.08.2018

Data aktualizacji: 25.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie