Osiedle Imbirowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Imbirowa, oferowane bezpośrednio przez

Pure Development

warszawski zachodni, Duchnice, ul. Imbirowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Imbirowa

2 zdjęcia

Osiedle Imbirowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 67 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

STANDARD LOKALU • rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła) • punkty hydrauliczne w łazienkach oraz kuchni • kranik na elewacji do podlewania ogródka (z podlicznikiem) • stolarka okienna 3-szybowa, energooszczędna • drzwi zewnętrzne stalowe, termiczne • instalacja elektryczna • dach ocieplony pianką PUR • poddasze nieużytkowe (strych) • wyłaz strychowy ze schodami • tynki gipsowe • posadzki maszynowe mixokret • brama garażowa z napędem

Ogrzewanie

Piec gazowy lub pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Motywem przewodnim naszej dziewiątej ożarowskiej inwestycji jest przestrzeń. Ten ważny architektoniczny aspekt wielowymiarowo wpływa na komfort życia codziennego każdego (małego i dużego) mieszkańca.

W projekcie postawiliśmy na maksymalizację funkcjonalności i skandynawską, przemyślaną prostotę. To w efekcie stworzyło przyjazne do zamieszkania miejsce, z największymi z dotychczas zaprojektowanych ogródków, dużą przestrzenią między budynkami, zapewniającą wygodną komunikację oraz prywatność.

To dobrze skomunikowane, zielone osiedle z nasadzeniami i dużymi ogrodami. Do najbliższej, nowoczesnej szkoły i przedszkola jest zaledwie kilka minut spacerem (400 do 700 metrów - w zależności od etapu). Nie bez znaczenia jest też bliskość węzła trasy S8, która zapewnia łatwy dojazd do aglomeracji warszawskiej, a także kolejki miejskiej (stacja kolejowa w odległości kilometra).

Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Każdy będzie niezależnie funkcjonującym, kameralnym osiedlem domów jednorodzinnych w duchu ekologicznego budownictwa.

Inwestycja składa się z czterech dwurzędowych kwartałów oraz pojedynczego rzędu 6 segmentów. Lokale są z identycznym układem. Różni je kilka metrów powierzchni, usytuowanie wejścia i ogrodu. Na ok 130-metrowy segment składa się przestrzenny salon z kuchnią, garaż, toaleta, wiatrołap oraz na piętrze cztery sypialnie, pralnia i duża łazienka. Wzorem poprzednich inwestycji zapewniamy szeroki pakiet opcji dodatkowych, indywidualne zmiany projektowe oraz wsparcie architekta wnętrz.

Inwestycja Osiedle Imbirowa znajduje się w Duchnicach, ul. Imbirowa (4.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Pure Development.

Inwestycja Osiedle Imbirowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Imbirowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pure Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Imbirowa?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Imbirowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 926 metrów od inwestycji Osiedle Imbirowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Imbirowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Imbirowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Duchnicach w odległości 410 m, szkoła w odległości 449 m, Przedszkole Publiczne nr 1 FILIA w odległości 503 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Imbirowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 976 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Imbirowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 760 m znajduje się Turski, w odległości 902 m znajduje się Żabka, w odległości 946 m znajduje się Do**sz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Imbirowa w odległości 428 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 19.05.2022
Data aktualizacji: 25.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: