Pejzaże Grabówki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Ergal-S

Ceny od: 3 477 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Pejzaże Grabówki dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
4A
4
151,1 m²
145 m2
5B
4
151,1 m²
145 m2

Opis Inwestycji

W miejscowości Grabówki, położonej w pobliżu Wieliczki, niedaleko od południowo-wschodniej granicy Krakowa, powstało nowe osiedle domów. Inwestycja nosi nazwę „Pejzaże Grabówki”.W ramach projektu wybudowano 8 trzykondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej.Każdy dom posiada powierzchnię użytkową nieco przekraczającą 151 mkw. Na pierwszym piętrze znajduje się: kuchnia, pokój dzienny, WC i klatka schodowa. Z korytarza na drugim piętrze wejdziemy do trzech sypialni, w tym jednej z garderobą oraz łazienki. Na parterze zlokalizowany jest natomiast duży garaż na dwa samochody. W każdym domu zamontowano między innymi: drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV, parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, parapety zewnętrzne z blachy oraz kondensacyjny kocioł gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.Mieszkańcy wszystkich domów będą mieli do dyspozycji wydzielone ogródki.

Inwestycja Pejzaże Grabówki znajduje się w Grabówkach, Grabówki 481-483 (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Ergal-S.

Inwestycja Pejzaże Grabówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Pejzaże Grabówki pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 151 metrów kwadratowych w cenie od 550 500 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 151 m2 w cenie od 550 500 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Ergal-S przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 151 m2.
Powierzchnie działek: 145 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 550 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 477 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pejzaże Grabówki

Grabówki to miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od centrum Wieliczki. Mieszkańcy osiedla mogą więc skorzystać z rozbudowanej wielickiej oferty rozrywkowej, turystycznej i kulturalnej, w tym z atrakcji centrum edukacyjno-rekreacyjnego Solne Miasto z: nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem. Osiedle „Pejzaże Grabówki” położone jest w sąsiedztwie terenów zielonych, kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Stąd do Krakowa można dojechać między innymi dwoma liniami obsługiwanymi przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie, a z sąsiedniej Wieliczki – kolejką podmiejską – ułatwiającą komunikację nie tylko z Krakowem, ale także z okolicznymi miejscowościami. Mieszkańcy inwestycji, którzy wolą podróżować własnym samochodem, mogą skorzystać z biegnącej w pobliżu IV Obwodnicy Krakowa, umożliwiającej zarówno dojazd do centrum Krakowa, jak i wyjazd poprzez autostradę A4 w kierunku Rzeszowa, Zakopanego czy Katowic. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Grabówki to miejscowość zlokalizowana na malowniczym terenie z widokiem, na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówki dojedziemy licznymi busami lub linią MPK S.A. Kraków 214. W pobliżu miejscowości znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla dzieci. Z Grabówki dzieli nas odległość 12 km do Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli na spacery i podziwianie piękna przyrody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród otaczającej zielni, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pejzaże Grabówki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 07.04.2020

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie