Pejzaże Grabówki

Oferta archiwalna

wielicki, Grabówki, Grabówki 481-483

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pejzaże Grabówki

20 zdjęć

Pejzaże Grabówki
Pejzaże Grabówki
Pejzaże Grabówki
Pejzaże Grabówki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W miejscowości Grabówki, położonej w pobliżu Wieliczki, niedaleko od południowo-wschodniej granicy Krakowa, powstało nowe osiedle domów. Inwestycja nosi nazwę „Pejzaże Grabówki”.

W ramach projektu wybudowano 8 trzykondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej.

Każdy dom posiada powierzchnię użytkową nieco przekraczającą 151 mkw. Na pierwszym piętrze znajduje się: kuchnia, pokój dzienny, WC i klatka schodowa. Z korytarza na drugim piętrze wejdziemy do trzech sypialni, w tym jednej z garderobą oraz łazienki. Na parterze zlokalizowany jest natomiast duży garaż na dwa samochody. W każdym domu zamontowano między innymi: drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna PCV, parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, parapety zewnętrzne z blachy oraz kondensacyjny kocioł gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania.

Mieszkańcy wszystkich domów będą mieli do dyspozycji wydzielone ogródki.

Inwestycja Pejzaże Grabówki znajduje się w Grabówkach (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Ergal-S.

Inwestycja Pejzaże Grabówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Pejzaże Grabówki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Ergal-S przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Grabówki to miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od centrum Wieliczki. Mieszkańcy osiedla mogą więc skorzystać z rozbudowanej wielickiej oferty rozrywkowej, turystycznej i kulturalnej, w tym z atrakcji centrum edukacyjno-rekreacyjnego Solne Miasto z: nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem. Osiedle „Pejzaże Grabówki” położone jest w sąsiedztwie terenów zielonych, kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Stąd do Krakowa można dojechać między innymi dwoma liniami obsługiwanymi przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie, a z sąsiedniej Wieliczki – kolejką podmiejską – ułatwiającą komunikację nie tylko z Krakowem, ale także z okolicznymi miejscowościami. Mieszkańcy inwestycji, którzy wolą podróżować własnym samochodem, mogą skorzystać z biegnącej w pobliżu IV Obwodnicy Krakowa, umożliwiającej zarówno dojazd do centrum Krakowa, jak i wyjazd poprzez autostradę A4 w kierunku Rzeszowa, Zakopanego czy Katowic. Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Grabówki to miejscowość zlokalizowana na malowniczym terenie z widokiem, na zielone Pogórze Wielickie. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówki dojedziemy licznymi busami lub linią MPK S.A. Kraków 214. W pobliżu miejscowości znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla dzieci. Z Grabówki dzieli nas odległość 12 km do Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli na spacery i podziwianie piękna przyrody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród otaczającej zielni, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pejzaże Grabówki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pejzaże Grabówki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Pejzaże Grabówki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 07.04.2020
Data aktualizacji: 23.03.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Grabówkach

Oferty w Grabówkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: