Nautic Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Słowiańska, oferowane bezpośrednio przez

Proxin Development Sp. z o.o.

Darłowo, ul. Słowiańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nautic ParkNautic Park

10 zdjęć

Nautic Park
Nautic Park
Nautic Park
Nautic Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • basen
  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 68 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki w cenie od 6 000 zł/mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsce postojowe w cenie 49 000 zł Miejsce postojowe z boksem rowerowym w cenie 55 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nautic Park logo

Nautic Park to kameralny budynek, który powstaje we wschodniej części Darłówka tuż przy samej plaży. Inwestycja oferuje wykończone „pod klucz” apartamenty 2 i 3-pokojowe, do których przypisany jest ogródek, balkon lub taras (do 28 mkw.). Całości dopełni strefa relaksu (sauna fińska ora łaźnia parowa), strefa fitness, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe. Wszystko przeznaczone jest wyłącznie dla mieszkańców Nautic Park.

Powierzchnie 45-83 m2

Pokoje 2-3

Kondygnacje 7

Termin oddania 4 kw. 2021 roku

Inwestycja Nautic Park znajduje się w Darłowie, ul. Słowiańska (2.5 km od centrum Darłowa), została zrealizowana przez Proxin Development Sp. z o.o.

Inwestycja Nautic Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nautic Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Proxin Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki w cenie od 6 000 zł/mkw..

Lokalizacja inwestycji

Nautic Park realizowany jest w Darłówku – w wyjątkowym miejscu o tradycyjnym morskim charakterze i unikalnych walorach przyrodniczych. Na polskim wybrzeżu trudno o miasto z zarówno tak bardzo morskim, jak i kameralnym charakterem. Stara dzielnica rybacka sąsiaduje z nowoczesną mariną i portem, nad nimi zaś góruje latarnia morska. Do centrum wybierzesz się prawdziwym tramwajem wodnym, a w murach starego Zamku Książąt Pomorskich i Kościele Św. Gertrudy poczujesz klimat burzliwej średniowiecznej historii tego miasta. Tu nie można się nudzić - deptak, promenada, ścieżki piesze i rowerowe oraz liczne atrakcje czekają na Ciebie przez cały rok.

Darłowo to miasto nadmorskie położone w północno-zachodniej Polsce. Jest to miejscowość turystyczna o powierzchni 20,21 km2. Miasto podzielone jest na dwie części - Darłówko i Racisław. Funkcjonuje tutaj podział na osiedla: Zachód, Południe, Bema, Centrum i Darłówko. Miejscowość jest położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim i dzięki swojej lokalizacji zyskuje na popularności. Ze względu na podzielenie miasta na dwie części, do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i turystów są dwie plaże - w Darłowie oraz w Darłówku Wschodnim. Ponadto w mieście nie brakuje atrakcji. W sezonie letnim z portu w Darłówku Zachodnim kursują rejsy wycieczkowe m.in. na duńską wyspę Bornholm. Dla miłośników sportów wodnych dedykowane są spływy kajakami wzdłuż rzek Wieprza i Grabowa. Można również popływać kajakiem po jeziorze Bukowo. Ponadto przez Darłowo przebiegają cztery szlaki turystyczne. W mieście odbywają się także cyklicznie wydarzenia kulturalne m.in. Dni Darłowa, Festiwal FlyBoard, Bałtyk Festiwal Media i Sztuka, czy Międzynarodowy Festiwal Organowy w Darłowie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nautic Park?

Przez Darłowo przebiega droga krajowa nr 37, która prowadzi do wsi Karwice oraz droga wojewódzka nr 203, która zapewnia połączenie między Koszalinem a Ustką. Droga wojewódzka nr 205 na trasie Darłowo-Bobolice stanowi istotne dla całego województwa połączenie międzymiastowe. W Darłowie znajduje się również port, który połączony jest z siecią Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nautic Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 786 metrów od inwestycji Nautic Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nautic Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 651 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nautic Park w odległości 197 m znajduje się boisko / kort, w odległości 389 m znajduje się boisko / kort, w odległości 543 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.05.2020
Data aktualizacji: 01.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: