Bliska Praga

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kijowska, oferowane bezpośrednio przez

Property Partner Investments

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kijowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliska Praga

6 zdjęć

Bliska Praga
Bliska Praga
Bliska Praga
Bliska Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bliska Praga to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy usytuowany przy ulicy Kijowskiej. Dzięki swojej ponadczasowej architekturze ten projekt doskonale wkomponowuje się w coraz bardziej zadbaną i modną przedwojenną część Warszawy – Pragę.

W naszej ofercie znajdują się lokale użytkowe położone w kondygnacji parterowej przeznaczone na sprzedaż lub wynajem. Dostępne powierzchnie to: 104 m2, 108 m2, 167 m2, 177 m2 i 180 m2. Wśród zalet lokali usługowych / handlowych można wymienić m.in. witryny skierowane w stronę ul. Kijowskiej lub Markowskiej oraz wysokość dająca swobodę przy aranżacji wnętrz - 3,3m.

Dodatkowo właściciele lokali usługowych mogą również nabyć miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży Bliska Praga Północ w celu uzyskania dalszych informacji o dostępnych lokalach użytkowych / handlowych na wynajem lub sprzedaż.

Podane ceny są cenami netto.

Inwestycja Bliska Praga znajduje się na Starej Pradze, ul. Kijowska (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Property Partner Investments.

Inwestycja Bliska Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Bliska Praga nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Property Partner Investments przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Bliska Praga” położona jest przy ul. Kijowskiej, niecałe 300 m od ul. Targowej, stanowiącej oś oraz jedną z głównych arterii komunikacyjnych dzielnicy Praga Północ. Dzielnica cieszy się rosnącą popularnością, staje się modna ze względu na szeroką ofertę kulturalną. Jest to ostatnie miejsce, w którym zachowały się ślady folkloru warszawskiego. Niegdyś opuszczone kamienice oraz tereny fabryczne zmieniają się w apartamenty, restauracje, kluby oraz galerie sztuki.

Dzielnica ma szeroką ofertę oświatową. W promieniu 1 km od naszej inwestycji jest kilka przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Liczne sklepy i centra handlowe, klimatyczne restauracje i kawiarnie przyciągają na Pragę ludzi z całej Warszawy...

Motorem napędowym dalszego rozwoju dzielnicy jest budowa II linii metra łączącego lewo i prawobrzeżną Warszawę. Stacja „Stadion Narodowy”, oddalona będzie od „Bliskiej Pragi” o ok. 600 m. Po otwarciu znacznie skróci się czas dojazdu komunikacją miejską do Centrum - aktualnie około 15 min.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliska Praga?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliska Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Bliska Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Wschodnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliska Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliska Praga znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Realizacji Dźwięku w Warszawie w odległości 110 m, Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 110 m, Prywatna Szkoła Policealna Nr 1 dla Dorosłych w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliska Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliska Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliska Praga w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Zdrofit.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: