Green Garden III Etap

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Sławinkowska, oferowane bezpośrednio przez Profit Deweloper

Lublin, ul. Sławinkowska 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Green Garden III Etap

7 zdjęć

Green Garden III Etap
Green Garden III Etap
Green Garden III Etap
Green Garden III Etap

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I

  Osiedle Północna Etap I

  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

  Dom Lublin
  ul. Północna 155
  3.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 138 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Inwestycja usytuowana w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Lublinie. Bardzo prestiżowa i ładnie zagospodarowana dzielnica, dużo zieleni oraz bezpośrednie sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego dodają inwestycji atrakcyjności. Nowoczesna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

4 budynki o powierzchni 174 mkw. rozmieszczone na działkach o powierzchni 350 mkw.

Termin realizacji - IV kwartał 2017 r.

Inwestycja Green Garden III Etap znajduje się w Lublinie, ul. Sławinkowska 6 (4.4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Profit Deweloper.

Inwestycja Green Garden III Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Green Garden III Etap nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Profit Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Garden III Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Garden III Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Green Garden III Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bogdanówka 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Garden III Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 19.07.2013
Data aktualizacji: 03.01.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: