Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Plewianka etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mokra, oferowane bezpośrednio przez

Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

poznański, Plewiska, ul. Mokra

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Plewianka etap IOsiedle Plewianka etap I

3 zdjęcia

Osiedle Plewianka etap I
Osiedle Plewianka etap I
Osiedle Plewianka etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,24 m2 - cena 4 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Opis inwestycji

W ramach realizowanej inwestycji proponujemy Państwu szeroką ofertą lokali 1, 2 oraz 3-pokojowych, o powierzchniach od 35 do 58 m2.

Do każdego z mieszkań parterowych przylegać będą duże ogródki o powierzchni nawet do ok. 120 m2 a wszystkie mieszkania położone na wyższych piętrach będą posiadały balkony.

Inwestycja Osiedle Plewianka etap I znajduje się w Plewiskach, ul. Mokra (0.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Plewianka etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Plewianka etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,24 m2 - cena 4 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Plewianka realizowane jest w podpoznańskich Plewiskach, w odległości 5 minut od granicy Miasta Poznania. Inwestycja jest nowocześniejszą kontynuacją obecnej zabudowy. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna gwarantuje szybki i łatwy dojazd, zarówno do centrum Poznania, jak i do węzła autostradowego A2 – Komorniki.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, przedszkola oraz szkoły.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap I?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Plewianka etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 601 metrów od inwestycji Osiedle Plewianka etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Wołczyńska n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Plewianka etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap I znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Talenciaki w odległości 272 m, Nostri Bimbi - prywatne przedszkole w odległości 752 m, przedszkole w odległości 758 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Plewianka etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: O-Dent w odległości 241 m, Twój stomatolog w odległości 850 m, Madent w odległości 989 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Plewianka etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 275 m znajduje się Żabka, w odległości 551 m znajduje się Żabka, w odległości 702 m znajduje się Jogi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap I w odległości 944 m znajduje się Street Workout Plewiska I, w odległości 974 m znajduje się Street Workout Plewiska II, w odległości 977 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.01.2022
Data aktualizacji: 05.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023