Osiedle Plewianka etap I

Mieszkania na sprzedaż ul. Mokra, oferowane bezpośrednio przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

poznański, Plewiska, ul. Mokra

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Plewianka etap I

3 zdjęcia

Osiedle Plewianka etap I
Osiedle Plewianka etap I
Osiedle Plewianka etap I

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

W ramach realizowanej inwestycji proponujemy Państwu szeroką ofertą lokali 1, 2 oraz 3-pokojowych, o powierzchniach od 35 do 58 m2.

Do każdego z mieszkań parterowych przylegać będą duże ogródki o powierzchni nawet do ok. 120 m2 a wszystkie mieszkania położone na wyższych piętrach będą posiadały balkony.

Inwestycja Osiedle Plewianka etap I znajduje się w Plewiskach, ul. Mokra (0.1 km od Poznania), jest realizowana przez Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Plewianka etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prefa Group Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,24 m2 - cena 4 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: - zakup nie jest obowiązkowy - powierzchnia 4,24 m2 - cena 4 000 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Plewianka realizowane jest w podpoznańskich Plewiskach, w odległości 5 minut od granicy Miasta Poznania. Inwestycja jest nowocześniejszą kontynuacją obecnej zabudowy. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna gwarantuje szybki i łatwy dojazd, zarówno do centrum Poznania, jak i do węzła autostradowego A2 – Komorniki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe, przedszkola oraz szkoły.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap I?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Plewianka etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Plewianka etap I znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Niebieski balonik w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi "Szkółka Małego Dziecka" w odległości 490 m, Żabulinki w odległości 520 m.

Data publikacji: 17.01.2022
Data aktualizacji: 17.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: