EGO

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPomorskie Domy

Ceny od: 5 933 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji EGO dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
3B (B3)
5
143,1 m²
-
869 000 zł6 073 zł/m²
4A (B4)
5
143,1 m²
-
849 000 zł5 933 zł/m²
2B (B2)
5
143,1 m²
-
899 000 zł6 282 zł/m²

Opis Inwestycji

EGO

EGO to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie, które przygotowujemy w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Kameralny projekt osiedla zakłada budowę 6 dwukondygnacyjnych domów miejskich w I etapie i 14 domów EGO w II etapie. Każdy dom wzbogacony zostanie o zielony ogród i praktyczny garaż w bryle budynku.Domy EGO zaprojektowaliśmy z najwyższą starannością - dzięki temu każde z pomieszczeń jest tu wyjątkowo funkcjonalne i ustawne. Sercem każdego domu EGO będzie przestronny salon o powierzchni 30 do 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. W EGO zaprojektowaliśmy dodatkowo 4 ustawne sypialnie na piętrze, dużą łazienkę i osobną toaletę. Każdy z domów będzie miał także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze.Projektując domy EGO, zadbaliśmy nie tylko o ich funkcjonalność, ale też ich urodę - bryła każdego z budynków pokryta zostanie szlachetnym klinkierem o nasyconej barwie, a dach pokryjemy estetyczną dachówką. W każdym z domów zainstalowana zostanie najwyższej klasy stolarka okienna i drzwiowa, a każdy z ogrodów zostanie zagospodarowany bujną zielenią. Bo domy EGO to miejsce szczególne, miejsce rodzinne. Tu liczy się każdy detal.Teren osiedla EGO zostanie ogrodzony i oświetlony, a wzdłuż budynków wytyczone zostaną ciągi komunikacyjne i piesze.Osiedle domów miejskich EGO powstaje w doskonałej lokalizacji - z dala od gwaru miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego centrum. Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, tuż obok ulicy Świętokorzyskiej, będącej głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także - sprawnie i szybko dojechać do trójmiejskiej ulicy Obwodowej. Dzielnica, w której powstają domy miejskie EGO posiada pełną infrastrukturę drogową i miejską - sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu także szkół i przedszkoli. Mieszkańcy tej części Gdańska chętnie korzystają z licznych, działających w dzielnicy Łostowice, sklepów i punktów usługowych.Domy miejskie EGO powstają w otoczeniu natury i pięknej zieleni - teren osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są liczne miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe.Bo EGO to miejsce wyjątkowe. Miejsce dla Ciebie i twojej rodziny.

Inwestycja EGO znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Wielkopolska (5.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja EGO jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 13 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji EGO pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 143 metrów kwadratowych w cenie od 849 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 143 m2 w cenie od 849 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 143 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 849 000 do 899 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 933 do 6 282 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji EGO

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji EGO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji EGO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieżycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji EGO znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 83 w odległości 220 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 w odległości 290 m, PRZEDSZKOLE PRELUDIUM w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji EGO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lewiatan, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji EGO w odległości 310 m znajduje się Orlik (Basketball), w odległości 320 m znajduje się Orlik (Tennis), w odległości 320 m znajduje się Orlik (Football).

Data publikacji: 31.03.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie