Rubinowe Domy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nizinna, oferowane bezpośrednio przez Polskie Domy

Opole, ul. Nizinna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Rubinowe Domy

14 zdjęć

Rubinowe Domy
Rubinowe Domy
Rubinowe Domy
Rubinowe Domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego mieszkania, w wyjątkowej lokalizacji, cenią swój czas i jednoczesnie lubią kontakt z naturą, to wszystko oferują POLSKIE DOMY, które realizują niepowtarzalną inwestycję w Opolu pod nazwą “Rubinowe Domy”.Rubinowe Domy położone są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Nizinnej (boczna ul. Partyzanckiej), w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Inwestycja składać będzie się z dwóch usytuowanych równolegle do siebie, 4-kondygnacyjnych budynków, a w każdym z nich dwie klatki schodowe wykończone kamieniem naturalnym. W I etapie powstaje 49 wyjątkowych mieszkań 1, 2, 3, 4 pokojowych z tarasami, balkonami i własnymi ogrodami, dającymi dużą ilość przestrzeni od kilkudziesięciu do blisko 200 m2. Natomiast w II etapie powstanie 38 funkcjonalnych mieszkańWszystkie mieszkania są dostosowane do indywidualnych potrzeb, o powierzchni od 27,5 m2 do 95 m2. Do każdego mieszkania dostępna jest komórka lokatorska. Przygotowano dużą ilość miejsc parkingowych, zlokalizowanych w garażach podziemnych. Bramy garaży – sterowane elektronicznie na pilota. Ponadto inwestor zadbał o naziemne miejsca parkingowe, również dla osób niepełnosprawnych.Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców teren Rubinowych Domów zostanie ogrodzony i będzie przygotowany pod monitoring. Kolejnym atutem stanie się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Sąsiadujące tereny zielone, C.H. Karolinka, dostęp mediów miejskich, przychodni, aptek, szkoły, przedszkola jest dodatkową zaletą Rubinowych Domów.Inwestor: Tradycja i wieloletnie doświadczenie, to atut firmy POLSKIE DOMY. Firmy o charakterze rodzinnym, która od lat realizuje inwestycje budowlane. Jest zarówno inwestorem jak i generalnym wykonawcą, łączącym własny potencjał budowlany, dający gwarancje rzetelności, terminowości i dbałości o jakość Rubinowych Domów.Projekt: Widoczna dbałość o formę, ciekawe rozwiązania funkcjonalne, niepowtarzalna kolorystyka, nawiązujaca do szlachetnego kamienia, jakim jest rubin – zapewniła doświadczona i nagradzana pracownia architektoniczna PERSPECTIV z Wrocławia.Doradztwo kredytowe: Wszystkie banki w jednym miejscu, oferujemy szeroki wachlarz ofert kredytowych, przygotowanych specjalnie dla przyszłych mieszkańców Rubinowych Domów. Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty do Państwa potrzeb.CAŁOROCZNE UBEZPIECZENIE MIESZKAŃ GRATIS !DLA KAŻDEGO KLIENTA UNIKATOWA KARTA VIP dająca możliwość skorzystania z wyjątkowego  rabatu u naszych Partnerów.

Inwestycja Rubinowe Domy znajduje się w Opolu, ul. Nizinna (1.8 km od centrum Opola), została zrealizowana przez Polskie Domy.

Inwestycja Rubinowe Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rubinowe Domy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polskie Domy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 12200 zł.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rubinowe Domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rubinowe Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Rubinowe Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rubinowe Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rubinowe Domy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Dwujezyczny Punkt Przedszkolny Kukuruku w odległości 120 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rubinowe Domy w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: