Osiedle Tęczowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolskie Domy

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Barona(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Józefa Barona (3.2 km od centrum Opola)
  Apartamenty Barona
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 27 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hreit
 • West End Apartments(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Domańskiego (2.3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  West End Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Osiedle Tęczowe to niepowtarzalne, wykonane z pasją oraz niezwykłą starannością mieszkania z własnymi tarasami, balkonami i ogrodami. Dostępne w szerokim zakresie metraży, komfortowe i wygodne, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta – przy ul. Tęczowej (boczna ul. Chmielowickiej), w cichej i spokojnej dzielnicy.Osiedle Tęczowe to bezpieczeństwo gwarantowane przez ogrodzony, przystosowany pod monitoring teren, parkingi naziemne oraz podziemne garaże. To radość i wygoda płynące z bezpiecznego dla dzieci placu zabaw oraz bliskości sklepów, przychodni, aptek, szkoły, przedszkola oraz Wyspy Bolko.Osiedle Tęczowe to prestiżowy, nowoczesny projekt stworzony przez wielokrotnie nagradzaną pracownię architektoniczną Perspectiv z Wrocławia, realizowany przez rzetelnego, doświadczonego inwestora i wykonawcę, jakim jest firma Polskie Domy.

Inwestycja Osiedle Tęczowe znajduje się w Opolu, ul. Tęczowa (2.6 km od centrum Opola), została zrealizowana przez dewelopera Polskie Domy.

Inwestycja Osiedle Tęczowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polskie Domy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 17900 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tęczowe

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wróblewskiego-Szkoła (389).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka NEMO w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią w odległości 420 m, Szpital w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Emma Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowe w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie