Śródmieście Wilanów bud. D

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynek D Śródmieścia Wilanów to nowoczesna i elegancka 3-piętrowa inwestycja, składająca się ze 179 mieszkań. Budynek położony w samym centrum Miasteczka Wilanów będzie oferował mieszkania z możliwością dowolnej aranżacji. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewni duży, zamknięty dziedziniec wewnętrzny z dekoracyjnym układem zieleni, placem zabaw dla dzieci oraz całodobowa ochrona. Atutami Śródmieścia Wilanów są też sąsiedztwo wilanowskiego pałacu i parku, stale rozbudowywana infrastruktura osiedla oraz możliwość aktywnego wypoczynku – ścieżka rowerowa, las w Powsinie oraz liczne parki.

Inwestycja Śródmieście Wilanów bud. D znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka 3 (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Śródmieście Wilanów bud. D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Vogla 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 80 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 300 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 260 m, Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. D w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Artis, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie