Srebrzysta Podkowa - etap II

Oferta archiwalna

gdański, Kolbudy, ul. Apollina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 528 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Srebrzysta Podkowa - etap II

10 zdjęć

Srebrzysta Podkowa - etap II
Srebrzysta Podkowa - etap II
Srebrzysta Podkowa - etap II
Srebrzysta Podkowa - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle “SREBRZYSTA PODKOWA” położone jest przy granicy Miasta Gdańska i Kowal przy ul. Apollina. W okresie dwóch lat powstaną trzy budynki, cztero-kondygnacyjne z mieszkaniami o powierzchni od 31m2 do 65,5 m2, balkonami i przydomowymi ogródkami. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w pionie i w poziomie. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska. Dwieście metrów od wznoszonych budynków znajduje się pętla autobusowa. Najbliższe sąsiedztwo to nowe Osiedle mieszkaniowe Olimp z pełną infrastrukturą – sklepami, przychodniami, przedszkolem…

Z okien rozpościerać się będzie widok na malowniczy lasek i naturalne, polodowcowe oczko wodne. Wokół Osiedla panuje cisza i spokój.

Inwestor umożliwia Państwu ratalne wnoszenie ceny (raty negocjowane z kupującym). Kupujący mogą korzystać z szerokiej oferty kredytów budowlano- hipotecznych proponowanych przez liczne banki, z którymi Inwestor ma podpisane umowy o współpracy.

Obecnie realizujemy II etap ( budynek nr 1), który będziemy przekazywać pierwszym mieszkańcom już IV kw. 2010 r. Powstanie budynek czterokondygnacyjny z 28 mieszkaniami – łącznie 1322,22 PUM, o powierzchni od 30 do 65 m2 (z możliwością połączenia), balkonami i przydomowymi ogródkami. Nowoczesna technologia wznoszonych budynków zapewni niskie koszty eksploatacji. Cena obejmuje wybudowanie lokalu wraz z udziałem w gruncie pod budynkami i infrastrukturze osiedlowej. Projektanci przewidzieli dwie możliwości aranżowania wnętrz – wydzielenia kuchni lub zaprojektowania jej w formie aneksu kuchennego. Ofertę kierujemy do osób o wysokich wymaganiach, ale i przeciętnych zarobkach. Mieszkania będą nieduże. Cena za metr kwadratowy jest jedną z najniższych w Trójmieście. Osiedle będzie bezpieczne. Mieszkania będą wykańczane w tzw. standardzie deweloperskim. Oznacza to, że klient będzie mógł we własnym zakresie zaaranżować wnętrze mieszkania. Na specjalne życzenie oferujemy wykończenie lokalu “pod klucz”, przedstawiając kosztorys wykonawczy. Budynki będą oddane na terenie w pełni zagospodarowanym. Wjazd na Osiedle “SREBRZYSTA PODKOWA” prowadzić będzie od ulicy Apollina. Cały teren wewnątrz Osiedla będzie wykończony łącznie z małą architekturą i zielenią, będą gotowe chodniki i nawierzchnia drogowa. Mieszkania na Osiedlu “SREBRZYSTA PODKOWA” są w zasięgu młodych ludzi wchodzących w nowe życie. Mogą poprawić sytuację tych, którzy chcą lepiej i wygodniej mieszkać. Staramy się spełniać wszystkie marzenia. Niebywale istotnym jest fakt, iż swoim Klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji.

Inwestycja Srebrzysta Podkowa - etap II znajduje się w Kolbudach, ul. Apollina (5.5 km od Gdańska), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Srebrzysta Podkowa - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II?

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolbudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka w Kolbudach'-Anna Rampalska w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Srebrzysta Podkowa - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Netto.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: