Kossaka

Apartamenty Piła Kossaka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSebtom Deweloper

Ceny od: 4 289 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kossaka dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M13
2
68,64 m²
2
294 386 zł4 289 zł/m²
M8
3
84,62 m²
1
372 688 zł4 404 zł/m²
M9
3
88,99 m²
1
387 051 zł4 349 zł/m²
M17
3
84,34 m²
2
371 316 zł4 403 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty w świetnej lokalizacji, taras lub ogródek, garaż lub parking podziemny, komórka.Blisko Parku na Wyspie. Budynek powstaje w otoczeniu terenów zielonych, w pobliżu dużych sklepów spożywczych (Lidl, Kaufland, Bricomarche) oraz supermarketów (JYSK, Media Expert). Okolica inwestycji przyjazna zarówno dla miłośników natury i tych którzy lubią kontakt z miastem!Najwyższej jakości materiały budowlane. Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne proponowane przez producentów materiałów budowlanych w celu zwiększenia oszczędności energii cieplnej. Izolacja budynku wykonana jest z użyciem styropianu grafitowego o grubości 15 cm; gdzie wartość współczynnika przenikania ciepła wynosi 0,032 W/(m·K). Okna i drzwi tarasowe wyposażone są w pakiet 3 szybowy i zamocowane w profilu PCV 6 komorowym,ogrzewanie z miasta.Dla każdego mieszkania przeznaczone jest miejsce parkingowe wewnątrz hali garażowej. Przewidziane są również komórki lokatorskie.Mieszkania mają obszerne zadaszone tarasy widokowe. Atutem lokalizacji z jednej strony jest szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta przy jednoczesnym umiejscowieniu inwestycji nieco “na uboczu”.

Inwestycja Kossaka znajduje się w Pile, ul. Kossaka (73.4 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Sebtom Deweloper.

Inwestycja Kossaka jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kossaka pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 69 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 4 289 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 69 m2 w cenie od 294 386 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 84 do 89 m2 w cenie od 371 316 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sebtom Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 69 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 294 386 do 387 051 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 289 do 4 404 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kossaka

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, a także siedziba powiatu Pilskiego. Położone na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody “Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje: 7 szkół podstawowych, 10 szkół ponadgimnazjalnych, 6 szkół wyższych oraz 17 przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kossaka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Kossaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kusocińskiego/ Bydgoska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kossaka znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile w odległości 110 m, II Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile w odległości 110 m, II Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kossaka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Dino, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kossaka w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2020

Data aktualizacji: 19.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie