Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Chabrowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Chabrowa, oferowane bezpośrednio przez

Pogoda Invest

białostocki, Olmonty, ul. Chabrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ChabrowaChabrowa

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Do każdej działki doprowadzone są już wszystkie media tzn. prąd, gaz, woda, kanalizacja.

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe - żelbetowe wylewane Ściany fundamentowe - murowane z bloczków fundamentowych (ocieplane) Stropy i dachy - żelbetowe – wylewane Kominy - systemowe z wkładem ceramicznym

Elewacja

Wykonane z pustaków ceramicznych ( POROTHERM), ocieplone styropianem gr. 15cm

Instalacje

Woda - przyłącze wodociągowe, wykonana instalacja wodociągowa w budynku , bez osprzętu ( miski ustępowe, umywalki itp.) Kanalizacja - przyłącze kanalizacyjne, wykonana instalacja kanalizacyjna bez osprzętu ( miski ustępowe, umywalki itp.) Ogrzewanie -. instalacja C.O. , wyposażona w grzejniki, ogrzewanie podłogowe i kotłownię ( piec VIESMANN VITODENS 100 jednofunkcyjny z podgrzewaczem + zasobnik C.W.U 100L Gaz - przyłącze gazowe, wykonana instalacja do kotła gazowego Prąd - instalacja elektryczna wraz z rozdzielnia elektryczną Alarm - wykonana instalacja – bez osprzętu TV - wykonana instalacja - wykonane punkty przyłączeniowe Ethernet - wykonana instalacja

Ogrzewanie

Instalacja C.O. , wyposażona w grzejniki, ogrzewanie podłogowe i kotłownię ( piec VIESMANN VITODENS 100 jednofunkcyjny z podgrzewaczem + zasobnik C.W.U 100L

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Nasze osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Olmonty przy ul.Chabrowej , oddalone zaledwie 3 km od Białegostoku (ul. Mickiewicza – Sąd).

Dojazd do osiedla z centrum np. ul. Legionowa zajmuje ledwie kilka minut. Po całym dniu pracy mogą Państwo wypoczywać we własnym domu zlokalizowanym na dużej działce (minimum 1000 m2).

Dojazd do osiedle drogą asfaltową- destrukt asfaltowy.

Tutaj poczują się Państwo jakby mieszkali na wsi a jednocześnie dojazd do pracy zajmie kilka chwil.

W miejscowości Olmonty znajduje się przystanek autobusowy (linia nr 7) oraz sklep spożywczy.

Projekty domów łączą w sobie podmiejski charakter zabudowy z dużą przestrzenią mieszkalną wewnątrz.

Głównymi atutami domu jest funkcjonalne i ergonomiczne wnętrze, zwarta bryła budynku zapewniająca ekonomiczność eksploatacji (małe straty ciepła) oraz harmonijne połączenie strefy dziennej z tarasem i ogrodem.

Elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce z drewnianymi elementami wykończenia, co nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu.

Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i piętra. Dół to strefa relaksu. W przestronnym salonie, połączonym z kuchnią, znalazło się miejsce na kominek. Bezpośrednio stąd, wyjdziemy na taras i do ogrodu. Dodatkowo do dyspozycji mamy łazienkę, pralnię, wiatrołap i obszerny korytarz z klatką schodową oraz garaż jednostanowiskowy i kotłownię. Na piętrze są trzy pokoje/sypialnie w tym jeden z garderobą, duża, przestronna łazienka oraz dodatkowa garderoba.

Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Inwestycja Chabrowa znajduje się w Olmontach, ul. Chabrowa (0.2 km od Białegostoku), została zrealizowana przez Pogoda Invest.

Inwestycja Chabrowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Chabrowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pogoda Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chabrowa?

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chabrowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 859 metrów od inwestycji Chabrowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Data publikacji: 19.12.2016
Data aktualizacji: 03.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023