Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moniuszki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Moniuszki, oferowane bezpośrednio przez

Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk

Białystok, ul. Moniuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

MoniuszkiMoniuszki

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Moniuszki znajduje się w Białymstoku, ul. Moniuszki (2.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk.

Inwestycja Moniuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Moniuszki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Podlaska Grupa Deweloperska s.c. G.Kisiel, M.Ignatiuk przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moniuszki?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moniuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1489 metrów od inwestycji Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moniuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moniuszki znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 300 m, szkoła w odległości 760 m, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w odległości 760 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moniuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Na Siewnej" w odległości 938 m, ReumaClinic w odległości 938 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moniuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 414 m znajduje się PSS Społem "Tęcza", w odległości 435 m znajduje się Biedronka, w odległości 469 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moniuszki w odległości 229 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 238 m znajduje się boisko / kort, w odległości 257 m znajduje się Centrum rekreacyjne "Balaton".

Data publikacji: 19.05.2017
Data aktualizacji: 15.11.2022

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023