Domy jednorodzinne Stojadła

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.H.U. Partner

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Opera(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż miński, Wólka Mińska, Wólka Mińska (20.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 000/m2
  Opera
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 137 m2
  Liczba pokoi: 5
  VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Wychodząc na przeciw klientom zainteresowanym zakupem domu jednorodzinnego w Stojadłach, rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnych nieruchomoci.        Zapraszamy do zakupu atuty naszej inwestycji to doskonała lokalizacja w sąsiedztwie ważnych arterii komunikacyjnych.Terminy realizacji: do końca 12.2009 – 3 domy, 12.2010 – kolejne 3 domy

Inwestycja Domy jednorodzinne Stojadła znajduje się w Stojadłach, ul. Stojadła (18.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner.

Inwestycja Domy jednorodzinne Stojadła została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 2 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Domy jednorodzinne Stojadła pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.H.U. Partner nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Domy jednorodzinne Stojadła

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

Komunikacja

Na terenie powiatu mińskiego krzyżują się: droga krajowa nr 2 – polska część trasy międzynarodowej E30 (przechodząca odcinkami w autostradę A2 i drogę ekspresową S2), oraz droga krajowa nr 50 – tranzytowa obwodnica Warszawy. Przez powiat przebiega także linia kolejowa nr 2, stanowiąca fragment magistrali Paryż – Berlin – Warszawa – Moskwa i obsługująca transport towarowy linia nr 13. Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu są autobusy PKS.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Domy jednorodzinne Stojadła znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Mini Raj" w odległości 900m, Promyczek. Punkt przedszkolny. Potapowa A. w odległości 1000m, Promyczek w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1300 m znajduje się Skóra Ryszard, lek. med. Spec. ginekolog. Gabinet ginekologiczno - położniczy, w odległości 1350 m znajduje się Biorad. Polsko - amerykańskie centrum szkolenia medycyny naturalnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Biblioteka Publiczna Gminy Mińsk Mazowiecki z siedzibą w Stojadłach, w odległości 1250 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka pw Św. Antoniego z Padwy .

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie