Akacjowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Akacjowa, oferowane bezpośrednio przez Perfekt Invest

Łomianki, ul. Akacjowa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Akacjowa

5 zdjęć

Akacjowa
Akacjowa
Akacjowa
Akacjowa

Opis Inwestycji

Inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Akacjowej 6 w spokojnej, willowej, zielonej okolicy obok ogródków działkowych. Stanowi atrakcyjną propozycję dla osób i rodzin poszukujących spokoju z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.

Kameralne osiedle składa się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 134 do 207 m2. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku.

Domy są funkcjonalnie rozplanowane (dwie kondygnacje z poddaszem użytkowym, z lukarnami) dające możliwość swobody aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb. Każdy ma własny ogródek oraz możliwość podłączenia kominka.

Inwestycja Akacjowa znajduje się w Łomiankach, ul. Akacjowa 6 (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Perfekt Invest.

Inwestycja Akacjowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Akacjowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfekt Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- domy wykonane są w technologii tradycyjnej (cegła ceramiczna Porotherm + styropian grafitowy), - stropy żelbetowe monolityczne umożliwiają dowolne stawianie ścian wewnętrznych

Dach

- blacha na rąbek stojąca

Elewacja

- tynki zewnętrzne silikatowe

Stolarka okienna

- okna trzyszybowe na niemieckich profilach firmy Veka

Posadzka

- wylewki na pierwszej i drugiej kondygnacji

Ściany

- tynki wewnętrzne gipsowe

Instalacje

- wewnętrzne elektryczne, - hydrauliczne

Ogrzewanie

- centralne ogrzewanie, - energooszczędny piec gazowy kondensacyjny i grzejniki.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do każdego segmentu przypisane są 2 miejsca parkingowe w cenie.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

- sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej i Lasu Młocińskiego, - blisko do centrum Łomianek i centrum handlowego Auchan, - dobry dojazd do Warszawy (w pobliżu autobus miejski 701 dojeżdża do metra Młociny oraz lokalny L-7 i Ł-D), - blisko nowoczesna szkoła podstawowa (otwarcie wrzesień 2017!) w odległości ok. 400m, - w okolicy ogródek jordanowski z placem zabaw i siłownią plenerową, - liczne ścieżki rowerowe, - ośrodki jeździeckie w okolicy, - centrum sportowe ICDS (kryta pływalnia, fitness, skatepark, hala sportowa, strzelnica).

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Akacjowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pancerz 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: COMARTIN w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Sklep spożywczy.

Data publikacji: 13.06.2017
Data aktualizacji: 08.05.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: