Akacjowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPerfekt Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle nad Jeziorkiem(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Fabryczna 15b (1.4 km od Warszawy)
  Osiedle nad Jeziorkiem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 125 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  MDG Invest

Opis Inwestycji

Inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Akacjowej 6 w spokojnej, willowej, zielonej okolicy obok ogródków działkowych. Stanowi atrakcyjną propozycję dla osób i rodzin poszukujących spokoju z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.Kameralne osiedle składa się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 134 do 207 m2. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku.Domy są funkcjonalnie rozplanowane (dwie kondygnacje z poddaszem użytkowym, z lukarnami) dające możliwość swobody aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb. Każdy ma własny ogródek oraz możliwość podłączenia kominka.

Inwestycja Akacjowa znajduje się w Łomiankach, ul. Akacjowa 6 (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Perfekt Invest.

Inwestycja Akacjowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów w tym 3 domów typu dom wolnostojący, 24 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Akacjowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 143 metrów kwadratowych w cenie od 560 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perfekt Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- domy wykonane są w technologii tradycyjnej (cegła ceramiczna Porotherm + styropian grafitowy), - stropy żelbetowe monolityczne umożliwiają dowolne stawianie ścian wewnętrznych
Dach
- blacha na rąbek stojąca
Elewacja
- tynki zewnętrzne silikatowe
Stolarka okienna
- okna trzyszybowe na niemieckich profilach firmy Veka
Posadzka
- wylewki na pierwszej i drugiej kondygnacji
Ściany
- tynki wewnętrzne gipsowe
Instalacje
- wewnętrzne elektryczne, - hydrauliczne
Ogrzewanie
- centralne ogrzewanie, - energooszczędny piec gazowy kondensacyjny i grzejniki.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego segmentu przypisane są 2 miejsca parkingowe w cenie.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Akacjowa

- sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej i Lasu Młocińskiego, - blisko do centrum Łomianek i centrum handlowego Auchan, - dobry dojazd do Warszawy (w pobliżu autobus miejski 701 dojeżdża do metra Młociny oraz lokalny L-7 i Ł-D), - blisko nowoczesna szkoła podstawowa (otwarcie wrzesień 2017!) w odległości ok. 400m, - w okolicy ogródek jordanowski z placem zabaw i siłownią plenerową, - liczne ścieżki rowerowe, - ośrodki jeździeckie w okolicy, - centrum sportowe ICDS (kryta pływalnia, fitness, skatepark, hala sportowa, strzelnica).

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 400 metrów od inwestycji Akacjowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MŁOCIŃSKA 02 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Rodzinny Klub "Zig Zag" w odległości 600m, Klub Malucha Krasnal w odległości 1300m, Punkt przedszkolny Tęczowa Kraina w odległości 1500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1350 m znajduje się Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, w odległości 1700 m znajduje się Fizjomax centrum rehabilitacji, w odległości 1700 m znajduje się CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się "Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Łomianki Filia, w odległości 950 m znajduje się Centrum Handlowe Auchan Łomianki, w odległości 1350 m znajduje się Centrum Handlowe Trenów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1400 m znajduje się Filmowy Ośrodek Jeździecki, w odległości 1750 m znajduje się First Villa, w odległości 2050 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 13.06.2017

Data aktualizacji: 08.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie