Osiedle Ogrodowa

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Knurów, ul. Ogrodowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Ogrodowa

8 zdjęć

Osiedle Ogrodowa
Osiedle Ogrodowa
Osiedle Ogrodowa
Osiedle Ogrodowa

Opis Inwestycji

W centrum Knurowa przy ul. Ogrodowej wybudowaliśmy 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Dużym atutem inwestycyjnym jest atrakcyjne położenie na południowo – zachodniej granicy największych aglomeracji urbanistyczno – przemysłowej w Polsce – Aglomeracji Katowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Gliwic, silnego ośrodka naukowego i gospodarczego. Mocnymi stronami Knurowa jest wyjątkowo korzystne usytuowanie tuż przy przecięciu się dwóch największych krajowych autostrad A4 i A1.W I etapie wybudowaliśmy budynek wielorodzinny, który składa się z 6 segmentów mieszkalnych po 8 mieszkań w każdym, z własną komunikacją i piwnicami. Mieszkania 2 i 3 pokojowe (powierzchnie od 52 m2 do 70 m2, balkony 5 m2 ). W wyniku realizacji II etapu inwestycji dla klientów dostępnych będzie 20 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. W budynku znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni 57,54 m2 do 102,53 m2, które dają wiele możliwości aranżacji. Wszystkie mieszkania mają przynależną piwnicę.Standard i zakres wykonania obiektu:Budynek wybudowany w tradycyjnej technologii. Ściany z pustaków ceramicznych Porotherm, ocieplony styropianem 12 cm pokryty tynkiem akrylowym. Konstrukcja dachu drewniana. Dach pokryty blachodachówką Lindab. Stolarka okienna PCV. Standartowe mieszkanie jest wyposażone w drzwi wejściowe antywłamaniowe, grzejniki, domofony, piec dwufunkcyjny firmy brotje. Ściany mieszkań są pokryte tynkami gipsowymi. Części wspólne budynków i zagospodarowanie działki w 100%.Zakres i standard wykonania zagospodarowania działki osiedla:Wykonane ogrodzenie z siatki na słupkach stalowych wokół osiedla. Na osiedle wjazd i wejście wspólną bramą i furtką zgodnie z planem zagospodarowania działki. Droga wewnętrzna wraz z podjazdami pod garaże i podejściami pod klatki schodowe wybrukowana. Całość ogrodzonego osiedla zamknięta.Termin realizacji:I i II etap – zrealizowany,Budynki mają pozwolenie na użytkowanie a mieszkania przygotowane do sprzedaży aktami notarialnymi.Mieszkania wraz z udziałem w gruncie są własnością hipoteczną zatem nie mają czynszu. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania.

Inwestycja Osiedle Ogrodowa znajduje się w Knurowie, ul. Ogrodowa (0.9 km od Gliwic), została zrealizowana przez P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Ogrodowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogrodowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.B.O. Trojan Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie gliwickim. W latach 1945-1950 siedziba gminy Knurów. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Knurów jest drugim co do wielkości (po Rumii) miastem niebędącym siedzibą powiatu w Polsce, a zarazem jedynym miastem niepowiatowym, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ogrodowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogrodowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Ogrodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Knurów Poczta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ogrodowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrodowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ogrodowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Specjalistyczna Nr 4 w odległości 170 m, NZOZ Centrum Zdrowia SZYRMEL w odległości 250 m, Szpital w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ogrodowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 100 m znajduje się Szweczyk, w odległości 130 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrodowa w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: