Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPBF Inwestycje

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

PARTERNa wejściu duży, wygodny wiatrołap, bez problemu zmieści się duża szafa. Obok pomieszczenie gospodarcze –piec z zasobnikiem + magazyn np. na rowery. Wygodny garaż – szerokość wewnętrzna 3 m. Wiatrołap oddzielony od reszty domu drzwiami (można usunąć). Mała łazienka na parterze. Duży salon z aneksem kuchennym – zagospodarowanie wg potrzeb, kominek.PIĘTRONa piętrze cztery przestronne pokoje. Wszystko można zmieniać i np. połączyć dwa mniejsze pokoje w jeden duży lub też przenieść łazienkę do jednego z pokoi a w łazience zrobić garderobę.PODDASZEPrzeznaczenie: pokój, pracownia, magazynek. Można też zamknąć strop na 1 piętrem i zrobić tylko schody strychowe i stych.Budynki są tak zaprojektowane, że każdą ścianę wewnątrz można dowolnie przestawiać, zupełnie zmieniając układ wnętrz.Możliwość aranżacji kuchni w wariantach: zamknięta lub półotwarta.Tym co wyróżnia nasze budynki od konkurencji to między innymi wysokiej jakości materiały użyte do budowy budynków i wysokie wymagania wobec ekip co do jakości prac i trzymania się technologii.Przykładowe materiały:- markowa okna wysokiej jakości - planowane Oknoplast Kraków (profil Veka) lub Nexbau (profil Rehau)- rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie- brama garażowa Hormann segmentowa, ocieplana, z napędem, sterowana na pilota- elewacja wykończona tynkiem silikonowym Caparol (najlepszy i najdroższy rodzaj tynku)- dachówka ceramiczna Roben angobowanaBudynki będą między sobą w pełni oddylatowane - każdy ma swoje własne ściany, segmenty oddzielone są od siebie 2cm przerwą wypełnioną styropianem, gwarantuje to wysoki komfort akustyczny. Ściany działowe wewnętrzne grubości 12 cm również w celu zapewnienia odpowiedniego wyciszenia. Ściany nośne i działowe z bloczków silikatowych – materiał “zdrowy”, o dużej akumulacji cieplnej oraz wysokim tłumieniu dźwięków.

Inwestycja Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Marii Juchacz (2.3 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera PBF Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 153 metrów kwadratowych w cenie od 349 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBF Inwestycje nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz

Osiedle domów w zabudowie szeregowej położone w samym środku osiedla Górczyn, w pobliżu parków, sklepów, szkół, przedszkola a jednocześnie z dala od ruchliwych ulic. Komfortowa komunikacja miejska - 9 linii autobusowych i 2 tramwajowe. Istotne obiekty w pobliżu: Sklep Biedronka - 130m Boisko - 90m Przedszkole nr 19 - 100m Szkoła Podstawowa "mała" 13 - 450m Szkoła Podstawowa nr 13 - 650m Zielony Park Mikołaja Kopernika - 600m Przystanek tramwajowy (linie 1,3) - 500m Przystanki autobusowe (linie 102, 114, 124) 450m, (linie 104, 107, 123, 125, 126, 132) 550m

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hotel.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 19 w odległości 200 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w odległości 370 m, Gimnazjum Sportowe Nr 2 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Basis" w odległości 450 m, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Siłownia zewnętrzna, w odległości 370 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 07.10.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie