Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Marii Juchacz, oferowane bezpośrednio przez

PBF Inwestycje

Gorzów Wielkopolski, ul. Marii Juchacz

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz

2 zdjęcia

Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Stan surowy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

stan surowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

PARTER

Na wejściu duży, wygodny wiatrołap, bez problemu zmieści się duża szafa. Obok pomieszczenie gospodarcze –piec z zasobnikiem + magazyn np. na rowery. Wygodny garaż – szerokość wewnętrzna 3 m. Wiatrołap oddzielony od reszty domu drzwiami (można usunąć). Mała łazienka na parterze. Duży salon z aneksem kuchennym – zagospodarowanie wg potrzeb, kominek.

PIĘTRO

Na piętrze cztery przestronne pokoje. Wszystko można zmieniać i np. połączyć dwa mniejsze pokoje w jeden duży lub też przenieść łazienkę do jednego z pokoi a w łazience zrobić garderobę.

PODDASZE

Przeznaczenie: pokój, pracownia, magazynek. Można też zamknąć strop na 1 piętrem i zrobić tylko schody strychowe i stych.

Budynki są tak zaprojektowane, że każdą ścianę wewnątrz można dowolnie przestawiać, zupełnie zmieniając układ wnętrz.

Możliwość aranżacji kuchni w wariantach: zamknięta lub półotwarta.

Tym co wyróżnia nasze budynki od konkurencji to między innymi wysokiej jakości materiały użyte do budowy budynków i wysokie wymagania wobec ekip co do jakości prac i trzymania się technologii.

Przykładowe materiały:

- markowa okna wysokiej jakości - planowane Oknoplast Kraków (profil Veka) lub Nexbau (profil Rehau)

- rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie

- brama garażowa Hormann segmentowa, ocieplana, z napędem, sterowana na pilota

- elewacja wykończona tynkiem silikonowym Caparol (najlepszy i najdroższy rodzaj tynku)

- dachówka ceramiczna Roben angobowana

Budynki będą między sobą w pełni oddylatowane - każdy ma swoje własne ściany, segmenty oddzielone są od siebie 2cm przerwą wypełnioną styropianem, gwarantuje to wysoki komfort akustyczny. Ściany działowe wewnętrzne grubości 12 cm również w celu zapewnienia odpowiedniego wyciszenia. Ściany nośne i działowe z bloczków silikatowych – materiał “zdrowy”, o dużej akumulacji cieplnej oraz wysokim tłumieniu dźwięków.

Inwestycja Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Marii Juchacz (2.3 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez PBF Inwestycje.

Inwestycja Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBF Inwestycje nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle domów w zabudowie szeregowej położone w samym środku osiedla Górczyn, w pobliżu parków, sklepów, szkół, przedszkola a jednocześnie z dala od ruchliwych ulic. Komfortowa komunikacja miejska - 9 linii autobusowych i 2 tramwajowe.

Istotne obiekty w pobliżu:

Sklep Biedronka - 130m

Boisko - 90m

Przedszkole nr 19 - 100m

Szkoła Podstawowa "mała" 13 - 450m

Szkoła Podstawowa nr 13 - 650m

Zielony Park Mikołaja Kopernika - 600m

Przystanek tramwajowy (linie 1,3) - 500m

Przystanki autobusowe (linie 102, 114, 124) 450m, (linie 104, 107, 123, 125, 126, 132) 550m

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np. gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz?

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on kilkadziesiąt linii autobusowych dziennych, kilka linii nocnych oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2120 metrów od inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorzów Wielkopolski Wschodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 19 w odległości 49 m, przedszkole w odległości 68 m, szkoła w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim | ZESPÓŁ SZPITALNY ul. WALCZAKA w odległości 323 m, Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Basis" w odległości 439 m, Przychodnia lekarska MEDISON w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 137 m znajduje się Biedronka, w odległości 152 m znajduje się Siłownia zewnętrzna, w odległości 206 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Górczyn, ul. Marii Juchacz w odległości 48 m znajduje się boisko / kort, w odległości 328 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 386 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: