Kamienice Przy Dworcu

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPad-Pol s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nowoczesny dom wielorodzinny przy ul. Pomorskiej , to atrakcyjna oferta zakupu mieszkań zlokalizowanych w centrum Tczewa. Utrzymany w łagodnej, szaro-białej tonacji z elementami cegły będzie stanowił ładną wizytówkę na tle okolicznych domów.Kamienica B to już drugi z pięciu budynków, które powstaną przy ulicach; Pomorskiej, Koziej i Kaszubskiej, tworząc nowe osiedle Kamienice Przy Dworcu.Wykonany z bloczków silka, będzie posiadał 1200 m2 pow. całkowitej. Wewnątrz będzie znajdowało się 15 lokali mieszkalnych (od 24 do 85 m2) i jeden lokal usługowy (25 m2). Budynek będzie posiadał halę garażową i miejsca postojowe na zewnątrz budynku. Ogrzewanie budynku będzie bezobsługowe z wymiennika, dostarczane przez ZEC w Tczewie.

Inwestycja Kamienice Przy Dworcu znajduje się w Tczewie, ul. Pomorska (0.9 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez dewelopera Pad-Pol s.c..

Inwestycja Kamienice Przy Dworcu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienice Przy Dworcu pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Pad-Pol s.c. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
-PCV, od zewnątrz w kolorze, parapety z konglomeratu.
Posadzka
-betonowe.
Instalacje
-instalacja wod-kan; podejścia do urządzeń w kuchni i łazience wraz z opomiarowaniem, -instalacja CO; rozprowadzona, z grzejnikami ,w łazience grzejnik drabinkowy, wszystko opomiarowane, -instalacja RTV, internetowa, telefoniczna zakończona gniazdami, -instalacja elektryczna zakończona (biały osprzęt gniazda włączniki).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienice Przy Dworcu

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienice Przy Dworcu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Kamienice Przy Dworcu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mostowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Przy Dworcu znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Tczewie w odległości 170 m, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincnentego a Paulo w odległości 220 m, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienice Przy Dworcu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLIMED w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienice Przy Dworcu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Galeria Kociewska, w odległości 270 m znajduje się HSI, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice Przy Dworcu w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie