Osielsko Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez Osielsko Residence Sp. z o.o.

bydgoski, Osielsko, ul. Jana Pawła II 83
Ceny od: 6 800 zł netto/m2
Osielsko Residence

3 zdjęcia

Osielsko Residence
Osielsko Residence
Osielsko Residence

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osielsko Residence dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LHU
151,94 m²
Parter
1 033 192 zł

Opis Inwestycji

Osielsko Residence to luksusowe osiedle dla wymagających i ceniących sobie komfort Klientów. Postanowiliśmy stworzyć idealne miejsce do zamieszkania – spokojne, otulone zielenią, ekologiczne, bezpieczne, nowoczesne, do którego z radością wraca się po ciężkim dniu. Miejsce, w którym można spędzić czas w rodzinnym gronie.

Osielsko Residence zostało stworzone w miejscu, gdzie mieszkańców otaczała zieleń i przyroda, dzięki czemu można poczuć spokój i kojącą atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Nasze osiedle to także wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Świetny dostęp do sklepów i galerii handlowej, przychodni, szkół, przedszkoli oraz innych udogodnień sprawia, że Osielsko Residence to po prostu najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nasze osiedle to 9 luksusowych budynków, składających się z 2 segmentów, połączonych halą garażową z komórkami lokatorskimi. Do użytku mieszkańców oddane są mieszkania wielkości od 46 m2 do 125 m2 – w tym także ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse’y. Zadbaliśmy o to, by każde z nich było nowoczesne, przestronne i komfortowe. Panoramiczne, przesuwne okna sprawiają, że wnętrze jest jasne, a mieszkańcy codziennie mogą cieszyć się otulającą ich zielenią i delektować się spokojem i kojącą atmosferą. Zadbaliśmy także o wysmakowane wykończenie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Harmonijna przestrzeń i wyjątkowy klimat inwestycji sprawia, że jest to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Jednocześnie Osielsko Residence to osiedle przyszłości – korzystamy z nowoczesnych technologii, które zapewniają komfort na co dzień. Zadbaliśmy także o strefę rekreacyjną. Mieszkańcy mogą spędzić wolną chwilę nad urokliwym oczkiem wodnym, na siłowni, czy – w przypadku najmłodszych – na placu zabaw.

Inwestycja Osielsko Residence znajduje się w Osielsku, ul. Jana Pawła II 83 (2.8 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez Osielsko Residence Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Osielsko Residence w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 152 metrów kwadratowych, w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Osielsko Residence Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaże w bryle budynku. Istnieje możliwość nabycia miejsca w hali garażowej lub na terenie osiedla..
Udogodnienia:
własny akwen, ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własne ujęcie wody, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
152 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 1 033 192 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 800 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osielsko Residence zlokalizowane jest w miejscowości Osielsko pod Bydgoszczą. Okolica zachwyca spokojem, a bliskość natury pomaga zrelaksować się nawet po bardzo ciężkim dniu. W pobliżu znajdziemy także wszystko, co potrzebne do wygodnego funkcjonowania – placówki edukacyjne, sklepy, przychodnię, a także restauracje czy obiekty użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również jeden z największych parków miejskich – malowniczy Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. W pobliżu umiejscowione jest również jezioro w Borównie, idealne na spokojne spacery czy letni wypoczynek. W okolicy można znaleźć liczne ścieżki pieszo-rowerowe, a komunikację z Bydgoszczą ułatwia droga krajowa S5. Jednak największą zaletą jest spokój i przestrzeń, jaką zapewnia bliskość terenów zielonych. Okoliczny las zachęca do spacerów, a wszechobecna natura dobrze wpływa na samopoczucie. Osielsko Residence to miejsce, w którym możesz uciec od codziennego zgiełku, odpocząć i nabrać sił.

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osielsko Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osielsko Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osielsko Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko Wybudowanie.

Data publikacji: 19.07.2021
Data aktualizacji: 19.07.2021
Osielsko Residence Sp. z o.o. logo

Osielsko Residence Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jana Pawła II 83, Osielsko

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: