Osiedle Słoneczne

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Słoneczne

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • m|park(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Osielsko, ul. Kolonijna (1.9 km od Bydgoszczy)
  m|park
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 86 - 150 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Grupa Moderator
 • Osiedle Wielorybie(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Niemcz, ul. Wielorybia (1.7 km od Bydgoszczy)
  Ceny od: 4 399 brutto/m2
  Osiedle Wielorybie
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 118 m2
  Liczba pokoi: 3
  Optimum RS
 • Osiedle Willowe w Niemczu(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Niemcz, ul. Krabowa (1.3 km od Bydgoszczy)
  Ceny od: 4 515 brutto/m2
  Osiedle Willowe w Niemczu
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 123 m2
  Liczba pokoi: 5
  Budstol Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Domy zeroenergetyczne – dziś nikt o nich nie mówi, jutro wszyscy będą o nich marzyć, a za 5 lat inne nie będą się sprzedawać.Osiedle Słoneczne w Żołędowie koło Bydgoszczy powstaje dla tych, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia, ekologiczne rozwiązania i chcą płacić niezwykle niskie rachunki za prąd. To absolutnie wyjątkowy projekt w skali ogólnopolskiej. Do tej pory nikt nie budował całego osiedla, na którym wszystkie domy oferują kompleksowe rozwiązania OZE.Na terenie Osiedla Słonecznego budowane są:▫ domy wolnostojące,▫ domy typu bliźniak,▫ domy w zabudowie szeregowejo powierzchni od 116 do 183 m². Do każdego z nich przynależy działka na przydomowy ogródek.Nie zabraknie tu również punktów usługowych i przestrzeni do integracji lokalnej społeczności – powstanie żłobek, przedszkole oraz sklep familijny.

Inwestycja Osiedle Słoneczne znajduje się w Żołędowie, ul. Słoneczna (3.8 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Słoneczne.

Inwestycja Osiedle Słoneczne jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych domów w tym 19 domów typu dom wolnostojący, 24 domów typu bliźniak, 19 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 111 do 183 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Słoneczne nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 62 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne położone jest w cichym i spokojnym zakątku Żołędowa, w pobliżu Osielska i Niemcza. Teren inwestycji w naturalny sposób oddzielony jest od innych zabudowań. To miejsce, w którym można cieszyć się z bliskości przyrody i czystego powietrza. Nie trzeba przy tym rezygnować z udogodnień miejskiego życia. Do centrum Bydgoszczy dojedziemy w niecałe 10 minut. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się również szkoła podstawowa, kościół oraz GALERIA OSIELSKO – centrum handlowe z ponad 30 sklepami, m.in. Lidlem, Rossmannem i Cukiernią Sowa.

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żołędowo / Tulipanowa.

Data publikacji: 18.06.2019

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie