Osada Ojców

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Młodych Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Grochowska(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 29 - 119 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  ATAL S.A.
 • Horyzont Praga(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 37 - 65 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Osada Ojców to kameralna inwestycja zaprojektowana z myślą o tych , którzy cenią komfort mieszka w zacisznej dzielnicy Warszawy. Projekt powstanie na Pradze Południe, w zielonej, willowej części Gocławka.Inwestycję tworzą 2 trzypoziomowe budynki połączone podziemnym garażem. Łącznie w ramach projektu powstanie 16 atrakcyjnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do dyspozycji mieszkańców, poza 19 miejscami postojowymi, pozostaje 8 komórek lokatorskich. W każdym budynku zaplanowano także jeden lokal usługowy.Wielorodzinne budynki mieszkalne wchodzą w skład inwestycji Osada Ojców utrzymane są w stylu kameralnych, modernistycznych kamienic. Swoją formą architektoniczną harmonizują z okoliczną niską zabudową.Wyważona forma budynków, duże okna, starannie dobrane proporcje i wysokiej jakości materiały tworzą prosty, elegancki, uniwersalny styl inwestycji.Osada Ojców będzie w całości ogrodzona. Pomiędzy budynkami, nad garażem podziemnym zaprojektowano zielone tarasy, łagodnie opadające do poziomu terenu.

Inwestycja Osada Ojców znajduje się na Gocławku, ul. Osada Ojców 17 (7.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Młodych Sp. z o.o..

Inwestycja Osada Ojców została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osada Ojców pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Osiedle Młodych Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (19 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osada Ojców

Projekt mieszkaniowy położony jest przy ul. Osada Ojców 17 na Gocławku (Praga Południe), zaledwie 8 km od ścisłego centrum Warszawy.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Ojców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osada Ojców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gocławek 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Ojców znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole "Kolorowe Kredki" w odległości 140 m, XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Ojców składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się King Cross Praga.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Ojców w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie