Osiedle Łabędzie

Oferta archiwalna

Tychy, ul. Drozdów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 104 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Łabędzie

6 zdjęć

Osiedle Łabędzie
Osiedle Łabędzie
Osiedle Łabędzie
Osiedle Łabędzie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Stan surowy
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 19 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Stan surowy zamknięty z doprowadzonymi instalacjami bez rozprowadzenia z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Lokal usługowy w prestiżowej dzielnicy Mąkołowiec w Tychach o powierzchni 125 m2 lub podziału lokalu na 2 mniejsze - 60m2.

Oferujemy pod wynajem z możliwością wykupu lokal usługowy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie na Osiedlu Łabędzim przy ul. Drozdów 44 w Tychach. Lokal mieści się na parterze apartamentowca Łabędzie Park w bezpiecznej zielonej okolicy w samym sercu willowej dzielnicy Mąkołowiec.

Lokalizacja tego lokalu usługowego ma bardzo duży potencjał biznesowy dla usług klasy premium!

Lokal jest obecnie w stanie surowym do samodzielnej adaptacji przez najemcę. Istnieje jednak możliwość doprowadzenia go do stanu deweloperskiego lub pod klucz przez dewelopera.

Lokal jest ustawny i dobrze oświetlony - dzięki okazałym szklanym witrynom do pomieszczenia wpada dużo światła dziennego. Pomieszczenie o powierzchni 125 m2 można zaadaptować wg własnych potrzeb. Dowolna aranżacja zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz! Istnieje również możliwość podziału lokalu na dwie części o powierzchni ok. 60 m2 - każda z osobnymi wejściami - i wynajęcia tylko jednej z nich.

W lokalu zostało wydzielone zaplecze sanitarne.

Lokal idealnie nadaje się na gabinet stomatologiczny - istnieje możliwość współpracy z pobliskim Centrum Medycznym Arkamedic.

Miejsce to stworzone jest także do otworzenia tutaj własnego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, klubiku dziecięcego, czy prowadzenia małej gastronomii, np. pizzerii.

To Ty decydujesz, co tu powstanie!

Na osiedle, gdzie będzie mieściła się Twoja przyszła działalność, prowadzi prosta droga. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (linia S oraz 273) Ty i Twoi klienci z centrum Tychów, Katowic, a także Mikołowa w łatwy sposób tutaj dotrzecie. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe, dlatego nie ma tu problemu tak jak z lokalami usługowymi, znajdującymi się w centrum, gdzie często nie ma gdzie zaparkować. Ponadto na samym osiedlu mieszka już niemal 5 tysięcy osób, które mogą być Twoimi potencjalnymi klientami!

W pobliżu znajduje się Centrum Medyczne Arkamedic oraz dobrze zaopatrzone delikatesy Groszek.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na obejrzenie lokalu.

Oferujemy:

*Niskie opłaty eksploatacyjne

*Indywidualnie opomiarowane media

*Internet światłowodowy

*Telefon

Inwestycja Osiedle Łabędzie znajduje się w Tychach, ul. Drozdów (4.1 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Łabędzie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łabędzie nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Tychy to miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wybudowaniem kilkudziesięciu osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także kilka liceów, zespołów szkół i szkół policealnych. Działają tu również dwa szpitale i liczne przychodnie lekarskie. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, galerie sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko i kilka ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Łabędzie?

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się kilkadziesiąt linii autobusowych oraz kilka linii trolejbusowych. Działa tu także Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Łabędzie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Łabędzie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mąkołowiec Łabędzia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łabędzie w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 18.04.2019

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: