Osiedle Wielorybie

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOptimum RS

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Willowe w Niemczu(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Niemcz, ul. Krabowa (1.3 km od Bydgoszczy)
  Ceny od: 4 515 brutto/m2
  Osiedle Willowe w Niemczu
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 123 m2
  Liczba pokoi: 5
  Budstol Invest Sp. z o.o.
 • Osiedle Grafitowe(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Osielsko, ul. Kolonijna (1.8 km od Bydgoszczy)
  Ceny od: 4 614 brutto/m2
  Osiedle Grafitowe
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 121 - 162 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Optimum RS
 • m|park(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż bydgoski, Osielsko, ul. Kolonijna (1.9 km od Bydgoszczy)
  m|park
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  Grupa Moderator

Opis Inwestycji

Osiedle Wielorybie to kompleks 11 komfortowych domów jednorodzinnych dwulokalowych o podwyższonym standardzie energetycznym, zlokalizowanych przy ulicy Wielorybiej w Niemczu.Prywatny ogródek z zadaszonym tarasem, a także przestronne sypialnie z balkonami i widok na sąsiadujące tereny zielone. W otoczeniu zabudowa willowa.Rozwiązania architektoniczne łączące w sobie funkcjonalny układ i nowoczesny design, a także wysoka dbałość o detale.Dogodny dojazd do centrum miasta, szerokie zaplecze oświatowe, handlowe, usługowe, sportowe i rekreacyjne.Bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny, spokojny odpoczynek mieszkańców zapewniony przez ogrodzony teren każdej z działek wraz z murkiem rozdzielającym sąsiadujące przestrzenie ogrodowe.Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich ogrzanie.ZAUFAJ UCZCIWEMU PARTNEROWI Z DOŚWIADCZENIEMChcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń.

Inwestycja Osiedle Wielorybie znajduje się w Niemczu, ul. Wielorybia (1.7 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Optimum RS.

Inwestycja Osiedle Wielorybie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielorybie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 118 metrów kwadratowych w cenie od 579 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Optimum RS przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wysoki standard energetyczny W budynku będzie zamontowana stolarka okienna trzyszybowa na podwalinach i przy zastosowaniu "ciepłych parapetów" (Uszyba – 0,5 W/m²K, Uokna < 0,8 W/m²K) oraz drzwi wejściowe klasy premium - aluminiowe nakładkowe obustronnie. Grubości izolacji termicznej w budynku wyniosą odpowiednio: dla posadzki - 15 cm, ścian zewnętrznych - 20 cm, poddasza - 30 cm. Instalacja centralnego ogrzewania składać się będzie z kotła gazowego kondensacyjnego Vaillant, zbiornika c.w.u. 120l. Budynek posiadać będzie zarówno instalację ogrzewania podłogowego na parterze oraz w łazience na piętrze, jak i grzejniki w pokojach na piętrze. Cały system ogrzewania będzie miał możliwość inteligentnego sterowania (możliwość modyfikacji temperatury niezależnie w każdym pokoju poprzez panel nadrzędny, aplikację telefoniczną lub zdalnie za pomocą sieci Wi-Fi). Instalacje budynku Budynek zasilany w wodę, gaz i energię elektryczną z indywidualnej instalacji (indywidualne umowy z dostawcami) zostanie podłączony do gminnej kanalizacji sanitarnej. Wyposażony zostanie w instalację elektryczną wraz z osprzętem, instalację alarmową wraz z osprzętem, instalację TV, komputerową, domofonową oraz instalację centralnego odkurzacza. Dodatkowe wyposażenie w cenie ofertowej Oferta obejmuje: - garaż jednostanowiskowy z bramą garażową elektryczną z siłownikiem, - kominy systemowe Hoch, - instalację przystosowaną pod montaż wkładu kominkowego, - drogi wewnętrzne, nawierzchnię podjazdu z kostki betonowej, - taras z kostki betonowej, - ogrodzenie zewnętrzne wraz ze szlabanem przy wjeździe na teren osiedla, - zmiany w instalacjach wewnętrznych oraz usytuowania ścian działowych do momentu ich wykonania realizowane bezkosztowo, - możliwość wykorzystania dodatkowego pomieszczenia strychu o powierzchni 20m², - brak dodatkowych kosztów dotyczących utrzymania osiedla.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wielorybie

Osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie energetycznym charakteryzuje: Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja W pobliżu znajduje się m.in. sklep, przystanek MZK (300 m), szkoła podstawowa (2 km, Niemcz), galeria handlowa (2 km, Osielsko). Do ścieżki rowerowej jest 200 m, a do centrum Bydgoszczy jedynie 15 minut.

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wielorybie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Wielorybie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Krzyszkowiaka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wielorybie w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 26.06.2020

Data aktualizacji: 03.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie