Osiedle Wielorybie

Oferta archiwalna

bydgoski, Niemcz, ul. Wielorybia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Wielorybie

3 zdjęcia

Osiedle Wielorybie
Osiedle Wielorybie
Osiedle Wielorybie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wysoki standard energetyczny W budynku będzie zamontowana stolarka okienna trzyszybowa na podwalinach i przy zastosowaniu "ciepłych parapetów" (Uszyba – 0,5 W/m²K, Uokna < 0,8 W/m²K) oraz drzwi wejściowe klasy premium - aluminiowe nakładkowe obustronnie. Grubości izolacji termicznej w budynku wyniosą odpowiednio: dla posadzki - 15 cm, ścian zewnętrznych - 20 cm, poddasza - 30 cm. Instalacja centralnego ogrzewania składać się będzie z kotła gazowego kondensacyjnego Vaillant, zbiornika c.w.u. 120l. Budynek posiadać będzie zarówno instalację ogrzewania podłogowego na parterze oraz w łazience na piętrze, jak i grzejniki w pokojach na piętrze. Cały system ogrzewania będzie miał możliwość inteligentnego sterowania (możliwość modyfikacji temperatury niezależnie w każdym pokoju poprzez panel nadrzędny, aplikację telefoniczną lub zdalnie za pomocą sieci Wi-Fi). Instalacje budynku Budynek zasilany w wodę, gaz i energię elektryczną z indywidualnej instalacji (indywidualne umowy z dostawcami) zostanie podłączony do gminnej kanalizacji sanitarnej. Wyposażony zostanie w instalację elektryczną wraz z osprzętem, instalację alarmową wraz z osprzętem, instalację TV, komputerową, domofonową oraz instalację centralnego odkurzacza. Dodatkowe wyposażenie w cenie ofertowej Oferta obejmuje: - garaż jednostanowiskowy z bramą garażową elektryczną z siłownikiem, - kominy systemowe Hoch, - instalację przystosowaną pod montaż wkładu kominkowego, - drogi wewnętrzne, nawierzchnię podjazdu z kostki betonowej, - taras z kostki betonowej, - ogrodzenie zewnętrzne wraz ze szlabanem przy wjeździe na teren osiedla, - zmiany w instalacjach wewnętrznych oraz usytuowania ścian działowych do momentu ich wykonania realizowane bezkosztowo, - możliwość wykorzystania dodatkowego pomieszczenia strychu o powierzchni 20m², - brak dodatkowych kosztów dotyczących utrzymania osiedla.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Wielorybie to kompleks 11 komfortowych domów jednorodzinnych dwulokalowych o podwyższonym standardzie energetycznym, zlokalizowanych przy ulicy Wielorybiej w Niemczu.

Prywatny ogródek z zadaszonym tarasem, a także przestronne sypialnie z balkonami i widok na sąsiadujące tereny zielone. W otoczeniu zabudowa willowa.

Rozwiązania architektoniczne łączące w sobie funkcjonalny układ i nowoczesny design, a także wysoka dbałość o detale.

Dogodny dojazd do centrum miasta, szerokie zaplecze oświatowe, handlowe, usługowe, sportowe i rekreacyjne.

Bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny, spokojny odpoczynek mieszkańców zapewniony przez ogrodzony teren każdej z działek wraz z murkiem rozdzielającym sąsiadujące przestrzenie ogrodowe.

Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich ogrzanie.

ZAUFAJ UCZCIWEMU PARTNEROWI Z DOŚWIADCZENIEM

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń.

Inwestycja Osiedle Wielorybie znajduje się w Niemczu, ul. Wielorybia (1.7 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez Optimum RS.

Inwestycja Osiedle Wielorybie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wielorybie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Optimum RS przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie energetycznym charakteryzuje:

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja

W pobliżu znajduje się m.in. sklep, przystanek MZK (300 m), szkoła podstawowa (2 km, Niemcz), galeria handlowa (2 km, Osielsko). Do ścieżki rowerowej jest 200 m, a do centrum Bydgoszczy jedynie 15 minut.

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni.

Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wielorybie?

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wielorybie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Wielorybie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Krzyszkowiaka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wielorybie w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 26.06.2020
Data aktualizacji: 03.11.2020

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: