Warmia Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jarosława Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Olszewski Development

Lidzbark Warmiński, ul. Jarosława Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Warmia ParkWarmia Park

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W pobliżu ulicy Jarosława Dąbrowskiego w Lidzbarku Warmińskim powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle „Warmia Park”. Będzie to nowoczesne osiedle o dopracowanej architekturze, które idealnie wkomponuje się w otoczenie i stworzy komfortowe miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców.

Prace przy budowie osiedla zostaną podzielone na trzy etapy. W pierwszym etapie zaprojektowano trzy budynki. Początkowo powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek, a następnie dwa kolejne. W budynku nr 1 zaprojektowano 20 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. W jego obrębie znajdą się lokale dwu- i trzy- pokojowe o metrażach od 51,50 do 69,00 m2. Wszystkie mieszkania powstały w trosce o łatwą aranżację wnętrz i zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Architekci zadbali również o ogólnodostępne i wydzielone miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym na terenie inwestycji oraz cztery garaże na poziomie -1. Do każdego lokalu mieszkalnego przydzielone zostaną komórki lokatorskie. Inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, szerokie ciągi piesze i cichobieżna wygodna winda zapewnią komfort wszystkim mieszkańcom.

Budynki o prostych kształtach utrzymane będą w stonowanej kolorystyce elewacji, w dwóch najmodniejszych barwach- bieli i szarości. Przestrzeń pomiędzy nimi wypełnią trawniki, chodniki i estetyczne kompozycje roślinne. Inwestycję dopełni nowoczesny plac zabaw, z którego z pewnością ucieszą się najmłodsi mieszkańcy. Cały teren osiedla zyska spójny, nowoczesny i elegancki charakter.

Inwestycja Warmia Park znajduje się w Lidzbarku Warmińskim, ul. Jarosława Dąbrowskiego (34.6 km od Olsztyna), została zrealizowana przez Olszewski Development.

Inwestycja Warmia Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Warmia Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Olszewski Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warmia Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warmia Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 233 metrów od inwestycji Warmia Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowskiego / PWiK.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warmia Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warmia Park znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 721 m, szkoła w odległości 744 m, przedszkole w odległości 758 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Warmia Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Eskulap w odległości 585 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 688 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 981 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warmia Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 670 m znajduje się Sklep nr 3 GAMA, w odległości 763 m znajduje się Bartczak, w odległości 838 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warmia Park w odległości 656 m znajduje się Skate Park, w odległości 730 m znajduje się boisko / kort, w odległości 742 m znajduje się Kompleks ORLIK 2012.

Data publikacji: 22.12.2022
Data aktualizacji: 29.03.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: