Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Oakland Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Chyliczki, oferowane bezpośrednio przez

Oakland Park

piaseczyński, Chylice, Chyliczki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oakland ParkOakland Park

9 zdjęć

Oakland Park
Oakland Park
Oakland Park
Oakland Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, las, jezioro

Opis inwestycji

Oakland Park to tylko 12 rezydencji (docelowo 36), wiele z nich to domy parterowe.

Rezydencje o powierzchni od 330 do 376m2 na przestronnych działkach od 1500 do 3300m2.Inwestycja realizowana jest na 30-hektarowej działce.

Niewielka ilość domów na bardzo dużych działkach oraz rozległe terny zielone zapewnią Państwu niepowtarzalny komfort mieszkania oraz prywatność.

Ekologiczna, tradycyjna technologia budowy, dachówka ceramiczna, duże drewniane okna, słoneczne i wysokie pomieszczenia (partery od 3-5,5m), przestronne tarasy zapewnią Państwu komfort mieszkania.

Wyjątkowo duże działki otoczone starodrzewem dadzą poczucie przestrzeni i prywatności.

Kilkunastohektarowe tereny zielone z rzeczkami, stawami i łąkami gwarantują możliwość aktywnego odpoczynku dla całej rodziny.

Bliskość Ogrodu Botanicznego w Powsinie, Parku Zdrojowego z tężniami w Konstancinie-Jeziornej oraz liczne szkoły i przedszkola (American School of Warsaw, Szkoła Marzeń, Przedszkole Kid’s Academy) jak i niewielka odległość do centrów handlowych Stara Papiernia i Auchan to dodatkowe atuty osiedla Oakland Park.

Inwestycja Oakland Park znajduje się w Chylicach (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Oakland Park.

Inwestycja Oakland Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Oakland Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Oakland Park nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oakland Park?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oakland Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 31 metrów od inwestycji Oakland Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oakland Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oakland Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 749 m, Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w odległości 760 m, szkoła w odległości 776 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oakland Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 235 m znajduje się Lidl, w odległości 935 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oakland Park w odległości 144 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 547 m znajduje się basen, w odległości 570 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023