Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Owocowy Sad II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Owocowy Sad, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Piaseczno, ul. Owocowy Sad

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 283 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Owocowy Sad IIOwocowy Sad II

4 zdjęcia

Owocowy Sad II
Owocowy Sad II
Owocowy Sad II
Owocowy Sad II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

drewniana jednoramowa klejona, szyby zespolone jednokomorowe (u≤ 1,1 W/m2*K), impregnowana środkiem owado- i grzybobójczym, malowana lakierem akrylowym, okucia obwiedniowe

Drzwi zewnętrzne

o odporności na włamanie klasy nie niższej niż B

Posadzka

Posadzki parteru: piasek gr. ok. 20cm, podkład betonowy gr. ok. 10cm, 2x papa asfaltowa lub folia PCV, styropian gr. 10cm, folia i szlichta cementowa gr. ok. 4cm. Posadzka na piętrze: styropian gr. 6cm, folia PCV , szlichta cementowa gr. ok.4cm

Ściany

Ścianki działowe: bloczki SILKA lub cegła Porotherm o grubości 12cm i 8 cm, ewentualnie zabudowy i wypełnienia z płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowane.

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej lub PCV (w kolorze dachu)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Domy pełne przestrzeni...

Inwestycja Owocowy Sad II jest kontynuacją bardzo udanego, zrealizowanego już i w całości zamieszkałego osiedla domów jednorodzinnych Owocowy Sad I. Stworzony przez nas projekt to rezultat wieloletnich doświadczeń oraz gruntownie przemyślanych rozwiązań architektonicznych.

Niskie koszty eksploatacji

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.

Domy 127 m2

Oferujemy niezwykle funkcjonalne domy o powierzchni 127 m2 z dużymi ogrodami i garażami, oraz możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu.

Na parterze domu znajduje się przestronny hall z wnęką na garderobę i WC oraz garaż, a także strefa dzienna o powierzchni sięgającej 40 m2, na którą składa się piękny, duży salon z wyjściem do ogrodu i kominkiem oraz widna kuchnia wraz z jadalnią. Na pierwszym piętrze zlokalizowano – w zależności od preferencji klienta - trzy lub cztery sypialnie oraz dwie łazienki. W wersji z trzema sypialniami jedną z nich jest tzw. master bedroom, tj. sypialnia z własną łazienką i garderobą o łącznej powierzchni 21 m2.

Co niezmiernie istotne przyszli właściciele domów mają do dyspozycji poddasze do swobodnej aranżacji. Stanowi ono dodatkową przestrzeń, po której zaadaptowaniu całkowita powierzchnia domu sięgnie 150 metrów!

Domy od 79 do 100 m2

Oferujemy unikatowe domy o powierzchni od 79 do 100 m2 z przestronnymi ogrodami przy salonach. Część dzienna domu składa się z komfortowego salonu z kominkiem oraz jadalni z aneksem kuchennym. Na pierwszym piętrze zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie z łazienką i garderobą. W każdym domu znajduje się dodatkowe poddasze do indywidualnej aranżacji, gdzie zaprojektować można np. salę kina domowego lub kolejną sypialnię z własną garderobą i łazienką. Dla każdej rodziny przewidziano dwa miejsca postojowe, istnieje również możliwość zakupu miejsca lub miejsc postojowych w garażu.

Inwestycja Owocowy Sad II znajduje się w Piasecznie, ul. Owocowy Sad (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Owocowy Sad II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Owocowy Sad II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja

Osiedle Owocowy Sad II zlokalizowane jest na pograniczu zielonego Józefosławia i Piaseczna przy ul. Dzikiej Jabłoni. Inwestycja otoczona jest kameralną zabudową o prestiżowym charakterze. Obok komunikacji samochodowej przez ulicę Puławską lub Powsin przyszli mieszkańcy mogą korzystać z dojazdu komunikacją miejską. Linia autobusowa nr 739 zapewnia połączenie bezpośrednio do stacji „Metro Wilanowska”.

Edukacja i zakupy

W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, nowo wybudowana szkoła i gimnazjum a także liczne sklepy, delikatesy, banki i placówki medyczne, jak również duże centra handlowe tj. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Owocowy Sad II?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owocowy Sad II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 653 metrów od inwestycji Owocowy Sad II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Owocowy Sad II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Owocowy Sad II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 709 m, szkoła w odległości 739 m, przedszkole w odległości 783 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Owocowy Sad II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 886 m znajduje się Lidl, w odległości 892 m znajduje się Top Market, w odległości 909 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Owocowy Sad II w odległości 134 m znajduje się basen, w odległości 460 m znajduje się boisko / kort, w odległości 465 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023