Owocowy Sad II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Cicha Łąka(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 889 brutto/m2
  Cicha Łąka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 31
  Powierzchnia: 90 - 114 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Ancona Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Julianów, ul. Cyraneczki (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 80 - 125 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Eco Dom Development Polska
 • Kabacka Przystań Prestige(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa 90 (0.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 791 brutto/m2
  Kabacka Przystań Prestige
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba domów: 13
  Powierzchnia: 128 - 161 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  JDM Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Domy pełne przestrzeni...Inwestycja Owocowy Sad II jest kontynuacją bardzo udanego, zrealizowanego już i w całości zamieszkałego osiedla domów jednorodzinnych Owocowy Sad I. Stworzony przez nas projekt to rezultat wieloletnich doświadczeń oraz gruntownie przemyślanych rozwiązań architektonicznych.Niskie koszty eksploatacjiW porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.Domy 127 m2Oferujemy niezwykle funkcjonalne domy o powierzchni 127 m2 z dużymi ogrodami i garażami, oraz możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu.Na parterze domu znajduje się przestronny hall z wnęką na garderobę i WC oraz garaż, a także strefa dzienna o powierzchni sięgającej 40 m2, na którą składa się piękny, duży salon z wyjściem do ogrodu i kominkiem oraz widna kuchnia wraz z jadalnią. Na pierwszym piętrze zlokalizowano – w zależności od preferencji klienta - trzy lub cztery sypialnie oraz dwie łazienki. W wersji z trzema sypialniami jedną z nich jest tzw. master bedroom, tj. sypialnia z własną łazienką i garderobą o łącznej powierzchni 21 m2.Co niezmiernie istotne przyszli właściciele domów mają do dyspozycji poddasze do swobodnej aranżacji. Stanowi ono dodatkową przestrzeń, po której zaadaptowaniu całkowita powierzchnia domu sięgnie 150 metrów!Domy od 79 do 100 m2Oferujemy unikatowe domy o powierzchni od 79 do 100 m2 z przestronnymi ogrodami przy salonach. Część dzienna domu składa się z komfortowego salonu z kominkiem oraz jadalni z aneksem kuchennym. Na pierwszym piętrze zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie z łazienką i garderobą. W każdym domu znajduje się dodatkowe poddasze do indywidualnej aranżacji, gdzie zaprojektować można np. salę kina domowego lub kolejną sypialnię z własną garderobą i łazienką. Dla każdej rodziny przewidziano dwa miejsca postojowe, istnieje również możliwość zakupu miejsca lub miejsc postojowych w garażu.

Inwestycja Owocowy Sad II znajduje się w Piasecznie, ul. Owocowy Sad (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J..

Inwestycja Owocowy Sad II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Owocowy Sad II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 127 metrów kwadratowych w cenie od 525 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 19 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
drewniana jednoramowa klejona, szyby zespolone jednokomorowe (u≤ 1,1 W/m2*K), impregnowana środkiem owado- i grzybobójczym, malowana lakierem akrylowym, okucia obwiedniowe
Drzwi zewnętrzne
o odporności na włamanie klasy nie niższej niż B
Posadzka
Posadzki parteru: piasek gr. ok. 20cm, podkład betonowy gr. ok. 10cm, 2x papa asfaltowa lub folia PCV, styropian gr. 10cm, folia i szlichta cementowa gr. ok. 4cm. Posadzka na piętrze: styropian gr. 6cm, folia PCV , szlichta cementowa gr. ok.4cm
Ściany
Ścianki działowe: bloczki SILKA lub cegła Porotherm o grubości 12cm i 8 cm, ewentualnie zabudowy i wypełnienia z płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowane.
Parapety zewnętrzne
z blachy powlekanej lub PCV (w kolorze dachu)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Owocowy Sad II

Doskonała lokalizacja Osiedle Owocowy Sad II zlokalizowane jest na pograniczu zielonego Józefosławia i Piaseczna przy ul. Dzikiej Jabłoni. Inwestycja otoczona jest kameralną zabudową o prestiżowym charakterze. Obok komunikacji samochodowej przez ulicę Puławską lub Powsin przyszli mieszkańcy mogą korzystać z dojazdu komunikacją miejską. Linia autobusowa nr 739 zapewnia połączenie bezpośrednio do stacji „Metro Wilanowska”. Edukacja i zakupy W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, nowo wybudowana szkoła i gimnazjum a także liczne sklepy, delikatesy, banki i placówki medyczne, jak również duże centra handlowe tj. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owocowy Sad II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Owocowy Sad II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chyliczki 01.

Data publikacji: 19.05.2015

Data aktualizacji: 14.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie