Miasto Ogród

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Korfantego, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, ul. Korfantego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Miasto Ogród

5 zdjęć

Miasto Ogród
Miasto Ogród
Miasto Ogród
Miasto Ogród

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Gazowe. W standardzie lokalu są zamontowane grzejniki oraz kocioł gazowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Marzycie o ogrodzie w mieście? A co gdyby nagle to miasto „wyrosło” w sercu ogrodu? Otulone zielenią okolicznych parków i lasów, zanurzone w bujnej roślinności miejskich zieleńców? Taki właśnie jest Ożarów Mazowiecki - miejscowość, którą wybraliśmy na lokalizacje naszej nowej inwestycji premium. Tylko 16 domów - poznajcie bliżej osiedle Miasto Ogród.

Odsunięte od ulicy i wtulone w zieleń eleganckie wille zapewnią mieszkańcom spokój, ciszę i dużą intymność. Miasto Ogród liczyć będzie zaledwie 16 domów w zabudowie bliźniaczej. 106,65 m2, 5 komfortowych pokoi i wnętrza o ponadstandardowej wysokości - to przestrzeń, która zadowoli najbardziej wymagających. Gabinet, biuro, a może obszerna garderoba? Zdecydujcie sami, na co przeznaczyć dodatkowe miejsce. Dzięki unikalnemu projektowi, każdy dom posiadać będzie narożny ogród. Rośliny wypełnią także teren osiedla – architekci zaplanowali tu kompleksy ogrodów deszczowych, o bogatej różnorodnej roślinności, które od wiosny do jesieni tworzyć będą malowniczą scenerię.

Nowoczesne, minimalistyczne bryły, ciepła szarość tynków, płaskie dachy i duże przeszklenia pozwalające światłu słonecznemu wypełnić wnętrze domu przywodzą na myśl najlepsze projekty w stylu modernistycznym. Przytulności budynkom nadają ciepłe odcienie brązu i piaskowa barwa cegieł zdobiących elewację. Przestronne, ponad stumetrowe mieszkania zaskoczą Was przyjaznym układem pomieszczeń a intuicyjny podział na dwie strefy: dzienną na parterze i prywatną na piętrze zapewni Wam wygodę i funkcjonalność.

https://youtu.be/B2k3_zaT-1g

Inwestycja Miasto Ogród znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Korfantego (4.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Miasto Ogród została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Okolica, w której usytuowane jest osiedle, łączy zalety wiejskiego krajobrazu z miejskimi, wygodnymi rozwiązaniami. Na pierwszy plan wysuwa się doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwy i szybki dojazd do stolicy. Niemal w mgnieniu oka dotrzecie z osiedla do trasy S8 a stamtąd na S2, której nitka prowadzi Was wprost do Warszawy. Posiadacze czterech kółek mają jeszcze jeden powód do zadowolenia - do każdego lokalu przewidziano 1 miejsce postojowe w garażu i jedno zewnętrzne miejsce postojowe. Koniec z parkowaniem trzy przecznice od domu. Wasze auto będzie czekać na Was bezpieczne w garażu lub na podjeździe!

Do Warszawy dojedziecie bez problemu również autobusem, PKS-em i pociągiem. Przystanki autobusowe znajdują się zaledwie kilka minut drogi od osiedla a dotarcie do stacji kolejowej zajmie Wam niespełna kwadrans spacerem.

Rodziców i opiekunów najmłodszych z pewnością ucieszy bogata oferta renomowanych placówek edukacyjnych oraz bliskość parków miejskich, obiektów sportowych i placów zabaw. Spacery wśród starodrzewa, alejkami pobliskiego Parku Ołtarzew umilą niejedno popołudnie, a rowerowa wyprawa do odległego o 25 minut jazdy Parku Kampinoskiego to sprawdzony sposób na udaną weekendową wycieczkę.

Codzienne sprawunki zrobicie w jednym z okolicznych sklepów, do których dotrzecie w kilka minut piechotą. Od najbliższego Lewiatana dzieli Was zaledwie 250 metrów, jeszcze bliżej znajduje się Galeria Ożarów. Jeśli przyjdzie Wam ochota na świeże pieczywo, będziecie musieli przejść tylko na drugą stronę ulicy. Na większe zakupy możecie wpaść do Carrefoura lub innego sklepu wielkopowierzchniowego, których nie brakuje w okolicy.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasto Ogród?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasto Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 813 metrów od inwestycji Miasto Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasto Ogród znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Ogród znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lingo Star w odległości 118 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim w odległości 275 m, szkoła w odległości 297 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miasto Ogród jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 599 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 637 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 754 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasto Ogród składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 408 m znajduje się Żabka, w odległości 671 m znajduje się Turski, w odległości 677 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Ogród w odległości 299 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 370 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 379 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 22.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: