Miasto Ogród

5 zdjęć

Miasto Ogród
Miasto Ogród
Miasto Ogród
Miasto Ogród

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród dostępne są 4 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (4)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • własny akwen

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 290 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Gazowe. W standardzie lokalu są zamontowane grzejniki oraz kocioł gazowy.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : obowiązkowe, do każdego domu przynależy garaż w cenie 30 tys. zł i miejsce postojowe w cenie 10 tys. zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

107 m².

Powierzchnie działek:

od 133 do 184 m².

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 899 000 do 919 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 429 do 8 617 zł.

Opis płatności:

płatność zgodnie z harmonogramem u developera.

Warunki rezerwacji:

rezerwacja ustna 3 dni, umowa rezerwacyjna do 60 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 4 zł/m².

Opis inwestycji

Marzycie o ogrodzie w mieście? A co gdyby nagle to miasto „wyrosło” w sercu ogrodu? Otulone zielenią okolicznych parków i lasów, zanurzone w bujnej roślinności miejskich zieleńców? Taki właśnie jest Ożarów Mazowiecki - miejscowość, którą wybraliśmy na lokalizacje naszej nowej inwestycji premium. Tylko 16 domów - poznajcie bliżej osiedle Miasto Ogród.

Odsunięte od ulicy i wtulone w zieleń eleganckie wille zapewnią mieszkańcom spokój, ciszę i dużą intymność. Miasto Ogród liczyć będzie zaledwie 16 domów w zabudowie bliźniaczej. 106,65 m2, 5 komfortowych pokoi i wnętrza o ponadstandardowej wysokości - to przestrzeń, która zadowoli najbardziej wymagających. Gabinet, biuro, a może obszerna garderoba? Zdecydujcie sami, na co przeznaczyć dodatkowe miejsce. Dzięki unikalnemu projektowi, każdy dom posiadać będzie narożny ogród. Rośliny wypełnią także teren osiedla – architekci zaplanowali tu kompleksy ogrodów deszczowych, o bogatej różnorodnej roślinności, które od wiosny do jesieni tworzyć będą malowniczą scenerię.

Nowoczesne, minimalistyczne bryły, ciepła szarość tynków, płaskie dachy i duże przeszklenia pozwalające światłu słonecznemu wypełnić wnętrze domu przywodzą na myśl najlepsze projekty w stylu modernistycznym. Przytulności budynkom nadają ciepłe odcienie brązu i piaskowa barwa cegieł zdobiących elewację. Przestronne, ponad stumetrowe mieszkania zaskoczą Was przyjaznym układem pomieszczeń a intuicyjny podział na dwie strefy: dzienną na parterze i prywatną na piętrze zapewni Wam wygodę i funkcjonalność.

https://youtu.be/B2k3_zaT-1g

Inwestycja Miasto Ogród znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Korfantego (4.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Miasto Ogród w sprzedaży 4 nowe domy o powierzchni 107 metrów kwadratowych, w cenie od 899 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 107 m2 w cenie od 899 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Okolica, w której usytuowane jest osiedle, łączy zalety wiejskiego krajobrazu z miejskimi, wygodnymi rozwiązaniami. Na pierwszy plan wysuwa się doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwy i szybki dojazd do stolicy. Niemal w mgnieniu oka dotrzecie z osiedla do trasy S8 a stamtąd na S2, której nitka prowadzi Was wprost do Warszawy. Posiadacze czterech kółek mają jeszcze jeden powód do zadowolenia - do każdego lokalu przewidziano 1 miejsce postojowe w garażu i jedno zewnętrzne miejsce postojowe. Koniec z parkowaniem trzy przecznice od domu. Wasze auto będzie czekać na Was bezpieczne w garażu lub na podjeździe! Do Warszawy dojedziecie bez problemu również autobusem, PKS-em i pociągiem. Przystanki autobusowe znajdują się zaledwie kilka minut drogi od osiedla a dotarcie do stacji kolejowej zajmie Wam niespełna kwadrans spacerem. Rodziców i opiekunów najmłodszych z pewnością ucieszy bogata oferta renomowanych placówek edukacyjnych oraz bliskość parków miejskich, obiektów sportowych i placów zabaw. Spacery wśród starodrzewa, alejkami pobliskiego Parku Ołtarzew umilą niejedno popołudnie, a rowerowa wyprawa do odległego o 25 minut jazdy Parku Kampinoskiego to sprawdzony sposób na udaną weekendową wycieczkę. Codzienne sprawunki zrobicie w jednym z okolicznych sklepów, do których dotrzecie w kilka minut piechotą. Od najbliższego Lewiatana dzieli Was zaledwie 250 metrów, jeszcze bliżej znajduje się Galeria Ożarów. Jeśli przyjdzie Wam ochota na świeże pieczywo, będziecie musieli przejść tylko na drugą stronę ulicy. Na większe zakupy możecie wpaść do Carrefoura lub innego sklepu wielkopowierzchniowego, których nie brakuje w okolicy.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasto Ogród?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasto Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Miasto Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasto Ogród znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Ogród znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "NASZA KLINIKA" w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole Językowo Sportowe Bajlandia w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Ogród w odległości 330 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 400 m znajduje się boisko siatkówka, w odległości 410 m znajduje się Boisko szkolne.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 08.12.2022

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Ożarowie Mazowieckim

Oferty w Ożarowie Mazowieckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: