Koninko

- Koninko - Twój nowy dom

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novaform Polska Sp. z.o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Lazurowe(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Koninko, ul. Radiowa (1.6 km od Poznania)
  Osiedle Lazurowe
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 80 - 103 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Domvestment

Opis Inwestycji

Koninko

Koninko - Twój nowy dom - zaledwie 15 minut od centrum Poznania.Tu budujemy osiedle dedykowane wszystkim tym, którzy cenią nowoczesne trendy i kontakt z naturą. Zapewniamy przyjazne sąsiedztwo, pełną infrastrukturę techniczną i komunikacyjną, wygodne chodniki, miejsca parkingowe, zieleń, oświetlenie i place zabaw.Nasza firma to ponad 90 lat doświadczenia w budowie domów na wymagającym rynku holenderskim i niemieckim. Budujemy domy wykorzystując najlepsze, naturalne materiały tak by Państwa domy były bezpieczne, solidne ale i piękne.Proponowane przez nas trzykondygnacyjne domy szeregowe z przestronnym salonem z kominkiem, 4 sypialniami, 3 łazienkami i ogrodem do wspólnego wypoczynku to najlepsza opcja dla rodzin poszukujących optymalnego miejsca do mieszkania. Zadbaliśmy nie tylko o funkcjonalność wnętrz ale i spokój na lata w kwestii remontów. Domy budujemy z cegły, ocieplamy a elewację wykańczamy ponadczasową naturalnie wytwarzaną cegłą ceramiczną, która zapewni wyjątkową wytrzymałość na warunki atmosferyczne, izolacje akustyczną i... przetrwa zmiany trendów. Podobne parametry ma także wybrana dla Państwa ceramiczna dachówka w grafitowym kolorze i okna z 5-komorowych profili o doskonałych parametrach termicznych i akustycznych. W trosce o Państwa komfort zbudowaliśmy system kanalizacji, która odprowadza ścieki do wspólnego zbiornika położonego z dala od osiedla.Wiemy, że macie Państwo różne potrzeby dlatego poszerzyliśmy oferte o mieszkania w jednorodzinnych domach 2 lokalowych. Powierzchnia mieszkań od 56mkw do 88mkw pozwoli na dopasowanie lokum do Panstwa oczekiwań.Domy z pierwszego i drugiego etapu sa juz gotowe do odbioru. Etap z mieszkaniami oddamy do końca 2018 roku.Nasze domy to Holenderski styl i nowoczesna elegancja.Proponujemy Państwu 3 typy trzykondygnacyjnych, pięciopokojowych domów:ALMERE - skrajny szeregowiec - 109,6mkw - ogród 191-321mkw już od 449tys złBREDA - środkowy szeregowiec - 99,1mkw - ogród 180-283mkw już od 399tys złCOTHEN - typu bliźniak - 97,6mkw - ogród 186-290mkw już od 409tys złi 3 typy mieszkań:DALEM - parterowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem - 56mkw- od 265tys złEMER - dwupoziomowe mieszknie z 2 tarasami - 72mkw- w cenie 295tys złFOXEL - dwupoziomowe mieszkanie z tarasem - 88 - w cenie 339 tys złZapraszamy do Koninka!

Inwestycja Koninko znajduje się w Koninku, ul. Dziennikarska (0.7 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Novaform Polska Sp. z.o.o..

Inwestycja Koninko została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów w tym 46 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Koninko pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 98 do 123 metrów kwadratowych w cenie od 375 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novaform Polska Sp. z.o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 46 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Koninko

Koninko - 15 minut od centrum Poznania w kierunku Kórnika. Dojazd komfortową trasą katowicka S11, ale także autostradą A2. W pobliżu inwestycji liczne atrakcje turystyczne i krajoznawcze. Blisko położony Zamek w Kórniku, przepiękne arboretum i jeziora kórnickie będą świetnym miejscem na weekendowe wypady. Okoliczne lasy i pola są świetnym miejscem na rodzinne wycieczki rowerowe

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Data publikacji: 19.11.2015

Data aktualizacji: 07.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie