Ząbkowska 14

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
100,27 m²
Parter

Opis Inwestycji

Ulica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica ZąbkowskaZąbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. ZąbkowskiejIstniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nordic House Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych.

Deweloper Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 51 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 100 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ząbkowska 14

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZĄBKOWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna w odległości 200m, Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca UANGA w odległości 200m, Art & Decor Placówka Oświatowa w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Jamadent. Gabinet stomatologiczny, w odległości 100 m znajduje się Medi-Med. Centrum alergologii, w odległości 150 m znajduje się NeuroN. Sprzęt rehabilitacyjny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Klitka, w odległości 50 m znajduje się Caffee&Bistro Galeria Sztuki, w odległości 150 m znajduje się Muzeum Warszawskiej Pragi oddział Muzeum Warszawy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 200 m znajduje się Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych, w odległości 350 m znajduje się Fitness Club S4 - Warszawa Praga.

Data publikacji: 24.05.2018

Data aktualizacji: 20.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie