Ząbkowska 14

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNordic House Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Szwedzka 4(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 103 - 412 m2
  SP Invest
 • Mińska 63(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Mińska 63
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 67 - 103 m2
  Syrena Invest Sp. z o.o.
 • Metro Targówek(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 13
  Powierzchnia: 22 - 488 m2
  RSM Praga

Opis Inwestycji

Ulica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica ZąbkowskaZąbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. ZąbkowskiejIstniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nordic House Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 100 metrów kwadratowych.

Deweloper Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 51 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ząbkowska 14

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ząbkowska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 120 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 120 m, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema STO w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ząbkowska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Endoterapia w odległości 230 m, Centrum Medyczne w odległości 380 m, Przychodnia lekarska w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ząbkowska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Warzywa owoce, w odległości 30 m znajduje się Kołdry usługi, w odległości 30 m znajduje się Mięso wędliny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2018

Data aktualizacji: 26.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie