Ząbkowska 14

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Ząbkowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ząbkowska 14

19 zdjęć

Ząbkowska 14
Ząbkowska 14
Ząbkowska 14
Ząbkowska 14

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 51 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ulica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica Ząbkowska

Ząbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. Ząbkowskiej

Istniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.

W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ząbkowska 14?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ząbkowska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ząbkowska 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 120 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 120 m, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema STO w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ząbkowska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ząbkowska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 280 m znajduje się Carrefour, w odległości 290 m znajduje się Galeria Wileńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Zdrofit.

Data aktualizacji: 26.02.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starej Pradze

Oferty na Starej Pradze

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: