Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Górczyńska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Górczyńska, oferowane bezpośrednio przez

Nest Development

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Górczyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

GórczyńskaGórczyńska

6 zdjęć

Górczyńska
Górczyńska
Górczyńska
Górczyńska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kamienica zaprojektowana dla ulicy Górczyńskiej to budynek mieszczący 51 mieszkań o powierzchni od 26 m2 do 72 m2. Cenie mieszkania zawiera koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Część oferowanych mieszkań posiada loggie i tarasy.

W ramach projektu wybudowane będą trzy lokale użytkowych w parterze budynku o powierzchni od 56 m2 do 85 m2. W cenie lokalu użytkowego ujęte jest naziemne miejsce postojowe na dziedzińcu budynku.

Inwestycja Górczyńska znajduje się na Górczynie, ul. Górczyńska (3.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Nest Development.

Inwestycja Górczyńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Górczyńska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Nest Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Górczyńska?

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górczyńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 705 metrów od inwestycji Górczyńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Górczyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Górczyńska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera (kl. IV-VIII) w odległości 154 m, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera (kl. I-III) w odległości 212 m, szkoła w odległości 228 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Górczyńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZzZS Jan Medic - gabinety medyczne w odległości 326 m, CaliVita w odległości 543 m, Gabinet Stomatologiczny Młodyszewski w odległości 627 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górczyńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Żabka, w odległości 138 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 143 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska w odległości 160 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 169 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.04.2020
Data aktualizacji: 07.04.2022

Inwestycje w pobliżu na Górczynie

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023