Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Siechnice

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Czeremchowa, oferowane bezpośrednio przez

MT Budownictwo Tomasz Maciejewski

Siechnice, ul. Czeremchowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe SiechniceNowe Siechnice

3 zdjęcia

Nowe Siechnice
Nowe Siechnice
Nowe Siechnice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

pustak

Dach

skośny

Stolarka okienna

plastikowe

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Ogrzewanie

Gazowe + kominek

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NOWE SIECHNICE to inwestycja powstająca w miejscowości Siechnice tuż obok drogi krajowej DK 94 Wrocław-Opole. Architektura i klimat przywodzą na myśl przestronne przedmieścia, sprzyjające spokojnemu życiu poza miastem.

Inwestycję tworzą cztery domy w zabudowie szeregowej, z których każdy posiadać będzie przestronny ogród oraz garaż dwustanowiskowy. W ofercie znajdują się dwa zróżnicowane pod względem metraży typy domów – typ A1 lub B2 (skrajny) o powierzchni 167 mkw. oraz typ A2 lub B1 (środkowy) liczący 172 mkw powierzchni. Projekty poszczególnych domów zostały starannie przemyślane, w wyniku czego możliwa jest elastyczna aranżacja wszystkich wnętrz. Dodatkowo do użytkowania można przystosować poddasze, zyskując dzięki temu dodatkowe kilkadziesiąt metrów powierzchni.

Inwestycja Nowe Siechnice znajduje się w Siechnicach, ul. Czeremchowa (3.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez MT Budownictwo Tomasz Maciejewski.

Inwestycja Nowe Siechnice została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowe Siechnice nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MT Budownictwo Tomasz Maciejewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Siechnice?

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Siechnice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 95 metrów od inwestycji Nowe Siechnice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice – Kalinowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Siechnice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Siechnice znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne w Siechnicach w odległości 922 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Siechnice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 529 m znajduje się Dino, w odległości 675 m znajduje się Lidl, w odległości 800 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Siechnice w odległości 704 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.07.2017
Data aktualizacji: 15.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023