Apartamenty przy Olimpijskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olimpijska, oferowane bezpośrednio przez

Mountain House

Szczyrk, ul. Olimpijska 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty przy Olimpijskiej

4 zdjęcia

Apartamenty przy Olimpijskiej
Apartamenty przy Olimpijskiej
Apartamenty przy Olimpijskiej
Apartamenty przy Olimpijskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

stropy i ściany monolityczne żelbetowe, izolacja przeciwwilgociowa

Dach

dwuspadowy, konstrukcja drewniana, ocieplenie wełną mineralną 25 cm, folia paroizolacyjna, blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym

Elewacja

ocieplenie styropian 15 z tynkiem akrylowym, blacha na rąbek stojący w kolorze grafitowym, żaluzje drewniane

Stolarka okienna

okna dachowe: drewniane z FAKRO z energooszczędnym pakietem szybowym, system TopSafe, wieczysta gwarancja pakietu szybowego na gradobicie, w oknie kolankowym pakiet szybowy antywłamaniowy P2 i klamka z kluczykiem, wyższy komfort użytkowania okien (technologia thermoPro), w kolorze grafitowym na zew, naturalnego drewna wew., okna i drzwi balkonowe: z PCV termoizolacyjne o współczynniku przenikalności cieplnej 1,1W/m²K w kolorystyce grafitowej z zew. i białej wew.

Balkony

balkony: żelbetowy typu filigran, płytki tarasowe na dystansach tarasy: płytki tarasowe na dystansach balustrady: metalowe, malowane proszkowo

Posadzka

strop: żelbetowy typu filigran wylewka cementowa

Ściany

ściany nośne: murowane z bloczków silikatowych gr 24 cm ściany działowe: murowane z bloczków silikatowych lub pgs gr 12 cm tynki gipsowe, w łazience: cementowo–wapienne (bez szpachlowania i malowania)

Sufity

tynki gipsowe

Instalacje

instalacja wod.-kan.: zasilana z sieci miejskiej Aqua, instalacja olicznikowana z tworzywa sztucznego, podejście do wc dostosowane do systemu podtynkowego (np. Geberit), instalacja CO: grzejniki w pokojach płytowe, w łazience drabinkowy z głowicami termoregulacyjnymi instalacja gazowa: piec dwufunkcyjny z zintegrowanym podgrzewaczem wody, przepływowy instalacja elektryczna: podtynkowa, włączniki i gniazda w kolorze białym, bez opraw świetleniowych instalacja telefoniczna, internetowa, telewizja kablowa (światłowód) instalacja domofonu instalacja anteny: RTV, SAT

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: narciarnia

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty zostały zaprojektowane w wysokim standardzie, który zapewni komfortowe warunki mieszkaniowe oraz w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania estetyczne.

Na inwestycje składa się 5 domów w zabudowie szeregowej, w każdym po 2 - 3 apartamenty. Obecnie dostępny jest apartament dwu poziomowy o pow. 116,5 m2 położony w środkowym budynku na I piętrze i poddaszu, który można podzielić na dwa odrębne apartamenty o pow. 52 m2 i 53 m2. Apartament oferowany jest wraz z dwoma miejscami parkingowymi na zewnątrz.

Zalesione góry otaczające nasze apartamenty to idealne miejsce do całorocznego wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Dobrze przygotowane trasy znajdą tutaj fani dwóch kółek, turystyki górskiej czy jazdy na nartach. W niewielkiej odległości od apartamentów znajdują się wyciągi narciarskie, które w najbliższym czasie zmienią się w kolejki krzesełkowe oraz powstanie kolejka gondolowa, która będzie czynna przez cały rok.

Inwestycja Apartamenty przy Olimpijskiej znajduje się w Szczyrku, ul. Olimpijska 1 (4 km od Bielska-Białej), została zrealizowana przez Mountain House.

Inwestycja Apartamenty przy Olimpijskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mountain House przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie narciarnia.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty położone są w Szczyrku, niewielkim i niezwykle klimatycznym miasteczku, będącym jednym z atrakcyjniejszych destynacji dla miłośników turystyki górskiej. Gwarantuje to idealne warunki do mieszkania i wypoczynku: blisko natury, z malowniczymi widokami na Beskidy. Wszędzie blisko, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby w oka mgnieniu zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku. W odległości 15 km od apartamentów, znajduje się centrum Bielska-Białej - stolica Podbeskidzia zapewnia szeroką ofertę kulturalną i rozrywkową.

Szczyrk to miasto położone w województwie śląskim, znajdujące się w dolinie Żylicy. Miasto to ma charakter wypoczynkowo-turystyczny i jest świetnym miejscem do uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. Szczyrk cieszy się również dużą popularnością wśród turystów, którzy odwiedzają region nie tylko dla górskich szlaków. Skocznia narciarska Skalite jest jedną z głównych atrakcji miasta. Dobre warunki do jazdy na nartach i uprawiania innych sportów zimowych oferuje również Beskid Sport Arena.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej?

W mieście przebiega droga wojewódzka nr 942 która stanowi główną arterię w Szczyrku. Ponadto znajduje się tutaj wiele przewoźników, którzy oferują przemieszczanie się pomiędzy największymi ośrodkami narciarskimi (Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, Beskid Sport Arena Szczyrk, czy SOLISKO ARENA). Autobusy PKS kursują na trasie Bielsko Biała - Solisko przez Szczyrk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczyrk Wodospad.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Królowej Jadwigi w Szczyrku w odległości 304 m, szkoła w odległości 311 m, szkoła w odległości 311 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 84 m znajduje się Żabka, w odległości 438 m znajduje się Euro Sklep S.A., w odległości 797 m znajduje się Taky wypek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Olimpijskiej w odległości 180 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 186 m znajduje się Crossowy tor rowerowy, w odległości 206 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 18.04.2017
Data aktualizacji: 02.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: