Hevelia

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Heweliusza, oferowane bezpośrednio przez Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Heweliusza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Hevelia

9 zdjęć

Hevelia
Hevelia
Hevelia
Hevelia

Najbliższe inwestycje

 • Ptasia 20
  od: 5 284 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Marcelinove
  od: 4 950 zł/m2

  Konimpex-Invest

 • Wojskowa 25
  Pod wynajem

  W25 sp. z o.o. sp. k.

Opis Inwestycji

Hevelia, nowe, kameralne osiedle na poznańskim Grunwaldzie jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią w architekturze piękno, prostotę i funkcjonalność. Harmonijnie wkomponowany w otoczenie, zespół czteropiętrowych budynków, powstaje u zbiegu ulic Heweliusza i Palacza.Teren osiedla znajduje się bezpośrednio przy parku miejskim. Nowoczesna i elegancka architektura, dobrze wpisuje się w sąsiedztwo o niskiej i mało zagęszczonej zabudowie. Dzięki temu Hevelia będzie dla swoich mieszkańców wyjątkową życiową przestrzenią: pełną światła, ukrytą wśród bujnej zieleni, a jednocześnie – położoną w niewielkim oddaleniu od centrum miasta.

Inwestycja Hevelia znajduje się na Grunwaldzie Południe, ul. Heweliusza (3.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja Hevelia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Hevelia nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Monday Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hevelia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Hevelia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Drzewieckiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hevelia znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 46 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa International School of Poznań w odległości 420 m, Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne International School of Poznań w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hevelia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Słoneczna w odległości 220 m, Klinika Promienista w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hevelia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Fresh Market, w odległości 200 m znajduje się Społem, w odległości 250 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hevelia w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: