Biskupicka 6

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezModerndom Adam Fedio

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań, mieszczących się przy ul. Biskupickiej 6 w Brwinowie.Inwestycję stanowi kameralny budynek składający się z 21 komfortowych mieszkań o metrażach w przedziale 32 – 74 m2. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Inwestycja Biskupicka 6 znajduje się w Brwinowie, ul. Biskupicka 6 (10.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Moderndom Adam Fedio.

Inwestycja Biskupicka 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Biskupicka 6 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Moderndom Adam Fedio przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie przypisane do lokali. .

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc): Cena: 30000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Biskupicka 6

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biskupicka 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Biskupicka 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów Biskupicka/Armii Krajowej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Biskupicka 6 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi w odległości 140 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa FAMILIA w odległości 140 m, Specjalny Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Biskupicka 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Alfa w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Biskupicka 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się API Market, w odległości 60 m znajduje się Dino, w odległości 270 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biskupicka 6 w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie