Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM&M Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

GOTOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ zlokalizowany na kameralnym osiedlu składającym się z czterech domów w zabudowie bliźniaczej, które powstało w prężnie rozwijającej się miejscowości Banino, zaledwie kilka metrów od ul.Rolniczej.Strefę dzienną domu stanowi parter o łącznej powierzchni użytkowej 66,71 m2 gdzie znajduje się SALON ( 24,53 m2) z miejscem na narożny kominek, otwarta KUCHNIA (6,92 m2), TOALETA ( 1,7 m2), SCHODY (2,15 m2) oraz HOL ( 7,2 m2 ). Znajdziemy tu również część gospodarczą, na którą składa się KOTŁOWNIA ( 3,44 m2 ) oraz jednostanowiskowy GARAŻ ( 17,13 m2 ). Dla wygody przyszłych mieszkańców połączono go z częścią mieszkalną wygodnym przejściem przez WIATROŁAP (3,94 m2).Na poddaszu o łącznej powierzchni 50,95 m2 (po podłodze 61,15 m2) umiejscowiono cztery przestronne i słoneczne pokoje ( I pokój - 10,43 m2 - po podłodze 12,26 m2 ; II pokój - 10,46 m2 - po podłodze 12,48 m2 ; III pokój - 7,91 m2 - po podłodze 11,42 m2 ; IV pokój - 10,52 m2 - po podłodze 13,54 m2), ŁAZIENKĘ ( 4,87 m2), a także HOL i SCHODY ( 6,58 m2).W CENIE WYKONANY JEST PODJAZD ORAZ TARAS Z KOSTKI BETONOWEJ, A TAKŻE OGRZEWANIE PODŁOGOWE NA PARTERZE I PIĘTRZE z możliwością sterowania w każdym z pokoi.Dla osób, które nie potrzebują czterech sypialni, przy niewielkiej zmianie ustawienia ścianek działowych, można uzyskać przestronną sypialnię z garderobą i z wyjściem na balkon.Dom w stanie deweloperskim. Budynek wykonany z gazobetonu 24 cm, docieplony styropianem 12 cm. Wszystkie instalacje w budynku - elektryczna, wod-kan, gazowa - PIEC W CENIE ! Poddasze ocieplone wełną mineralną grubości 20 cm. Pokrycie dachowe - dachówka betonowa. Okna PCV, parapety z konglomeratu.Zwarta bryła budynku urozmaicona jest efektownymi lukarnami, wykuszem, balkonem oraz ciekawymi detalami architektonicznymi.Zapraszam do wizyty na budowie.OFERTA GODNA POLECENIA ! ZAPRASZAMY do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty !

Inwestycja Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza znajduje się w Baninie, ul. Rolnicza (2.5 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera M&M Nieruchomości.

Inwestycja Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M&M Nieruchomości przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza

Banino to miejscowość leżąca w woj. pomorskim, w pow. kartuskim, w gm. Żukowo i bezpośrednio sąsiadująca z południowo-zachodnią częścią Gdańska. Wlicza się ją do aglomeracji gdańskiej. W miejscowości żyje ok. 3 000 mieszkańców. Zabudowa Banina to głównie obiekty mieszkalne ze zdecydowaną dominacją domów jednorodzinnych. Nie brakuje jednak nieruchomości komercyjnych, jak choćby sklepy, bary czy stacja paliw. Sporo jest tu terenów zielonych i użytków rolnych, a na północnym-wschodzie rozciąga się las. Dzieci mogą tu uczęszczać do szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej. W Baninie mieści się również przychodnia lekarska, a niezbędne leki można kupić w tutejszej aptece. Banino cieszy się świetną lokalizacją. Sąsiadując z Gdańskiem, daje swoim mieszkańcom dostęp do wielkomiejskich atrakcji. Niedaleko miejscowości biegną dwie drogi krajowe oraz europejska trasa E28. Docierają tu autobusy PKS i komunikacja miejska z Gdańska, a w niedalekiej odległości zlokalizowany jest gdański port lotniczy.

Komunikacja

Niespełna 2 km na zachód od Banina biegnie droga krajowa nr 20, a ok. 5 km na południe ciągnie się DK7. W podobnej odległości na wschód od miejscowości Banino przebiega europejska trasa E28, a na północy od miejscowości biegnie droga wojewódzka nr 218. Kursują tu autobusy PKS i dociera komunikacja miejska metropolii gdańskiej. Tuż przy wschodniej granicy miejscowości mieści się Port Lotniczy w Gdańsku-Rębiechowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banino, Księżycowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Misie Tulisie w odległości 300 m, Hocki Klocki w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Bliźniak przy ul. Rolnicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nova Banino w odległości 480 m.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie