Kompozycja Residence

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMetropolis Investments

Ceny od: 7 500 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A1
6
145 m²
122 m2
A2
6
147 m²
77 m2
A3
6
148 m²
190 m2
C1
6
145 m²
185 m2
C3
6
149 m²
103 m2
D1
6
145 m²
250 m2
D3
6
150 m²
125 m2
E2
6
147 m²
169 m2
E3
6
149 m²
169 m2
A1+A2
10
292 m²
222 m2

Opis Inwestycji

Przygotowując projekty domów dla inwestycji Kompozycja Residence koncentrowaliśmy się na tym, aby ich architekturę podporządkować otoczeniu. Konstancin-Jeziorna to z jednej strony zabytkowe dworki i wille z bogatą historią, a z drugiej nowoczesne rezydencje wykonane w najwyższym standardzie. Kompozycja Residence to wysublimowany projekt łączący najlepsze cechy starego i nowego oblicza tej malowniczej miejscowości. Elewacja budynków utrzymana jest w spokojnej, jasnej kolorystyce, zawiera okazałą ilość drewnianych detali (żaluzje, poręcze, balustrady) oraz duże przeszklenia.Ze względu na unikalny, uzdrowiskowy charakter Konstancina oraz ze względu na położenie działki w granicach ochrony zespołu budowlanego wpisanego do Rejestru Zabytków zaplanowaliśmy zabudowę o niższej intensywności niż dozwolona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.Kompozycja Residence to zespół sześciu kameralnych budynków składających się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej, wspólnej dla wszystkich mieszkańców kondygnacji podziemnej zawierającej parking. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu działki ruch kołowy. Dojście z mieszkań do wspólnego garażu zapewniają dwie klatki schodowe wychodzące na wewnętrzną osiedlową uliczkę oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Szanując otaczającą przyrodę, podczas budowy nie planujemy prowadzenia wycinki drzew znajdujących się na terenie inwestycji. Ponadto, północną część działki (stanowiącą ponad 40% jej powierzchni) pozostawiamy mieszkańcom jako wspólny, leśny teren zielony.Warto również zaznaczyć, że do wszystkich domów przynależy ogródek na parterze, a także osobne wejścia z wewnętrznej pieszej uliczki, prowadzącej od ulicy Wilanowskiej. Dodatkowo, niewątpliwą atrakcją jest możliwość posiadania wielkiego ogrodu z tarasem na dachu budynku (do wyłącznej dyspozycji właściciela apartamentu).Poczuj zapach lasu, odpocznij i zrelaksuj się z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia. Oferujemy Ci dom z prywatnym parkiem w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej z Warszawą okolicy.

Inwestycja Kompozycja Residence znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wilanowska 24 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolis Investments.

Inwestycja Kompozycja Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 18 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence pozostało na sprzedaż 10 nowych domów o powierzchniach od 145 do 292 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 145 do 150 m2 (9 domów)
  • 10-pokojowe o powierzchni od 292 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Metropolis Investments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 10 domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 145 do 292 m2.
Powierzchnie działek:od 77 do 250 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6, 10-pokojowe.
Ceny domów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:harmonogram płatności skorelowany z postępem prac budowlanych..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kompozycja Residence

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kompozycja Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OS.GRAPA 02 (KONSTANCIN-JEZIORNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kompozycja Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne PREZDSZKOLE SKRZATKA OCZATKA w odległości 900m, Tęczowe Przedszkole w odległości 1200m, Gminne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Chatka" w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się NZOZ Zespół Lekarzy Specjalistów w Konstancinie-Jeziorna, w odległości 1100 m znajduje się Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o., w odległości 1150 m znajduje się Denon-Dental Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Restauracja "Różana", w odległości 450 m znajduje się Mezzo Italian Steakhouse, w odległości 500 m znajduje się UP Konstancin-Jeziorna 4.

Data publikacji: 16.11.2017

Data aktualizacji: 07.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie