Kompozycja Residence

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMetropolis Investments

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
A1
6
144,81 m²
116 m2
A2
6
144,32 m²
75 m2
A3
6
147,84 m²
187 m2
C1
6
145,34 m²
192 m2
C3
6
148,75 m²
106 m2
D1
6
145,62 m²
248 m2
E2
6
144,36 m²
144 m2
E3
6
148,06 m²
159 m2
A1+A2
10
289,13 m²
190 m2

Opis Inwestycji

LokalizacjaInwestycja położona jest Konstancinie-Jeziornie. Ta lokalizacja to z jednej strony zabytkowe dworki i wille z bogatą historią, a z drugiej nowoczesne rezydencje wykonane w najwyższym standardzie. Kompozycja Residence to wysublimowany projekt łączący najlepsze cechy starego i nowego oblicza tej malowniczej miejscowości. Opieka konserwatorów zabytków oraz przyrody jest gwarantem harmonijnego otoczenia.O projekcie:Kompozycja Residence to zespół sześciu kameralnych budynków wybudowanych i gotowych do zamieszkania. Każdy z budynków stanowią trzy niezależne segmenty o powierzchni ok 150m2. Pod budynkami zaplanowano jedną, wspólną halę garażową dla 36 samochodów. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu działki ruch kołowy. Dojście do wspólnej hali garowej zapewniają dwie klatki schodowe wychodzące na wewnętrzną osiedlową uliczkę oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Niezaprzeczalnym walorem inwestycji jest prywatny zrewitalizowany park do wyłącznego użytku mieszkańców.Co nas wyróżnia:• Gotowe segmenty do zamieszkania o powierzchni 150 m2• Jedyna taka inwestycja w strefie „A” Konstancina• Drewniane, panoramiczne okna• Wysokość kondygnacji 3 m (brak poddasza)• 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym• Winda do garażu podziemnego• Brak ruchu samochodowego na osiedlu• Komórka lokatorska do każdego segmentu• Prywatny, zrewitalizowany park na terenie inwestycji• Własny wygrodzony ogród (do 250 m2)• Możliwość aranżacji tarasu na dachu• Tylko 18 segmentów na terenie inwestycji• Osiedle ogrodzone i monitorowane• 650 m od centrum handlowego Stara Papiernia

Inwestycja Kompozycja Residence znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wilanowska 24 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Metropolis Investments.

Inwestycja Kompozycja Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 18 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kompozycja Residence pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchniach od 144 do 289 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 144 do 149 m2 (8 domów)
  • 10-pokojowe o powierzchni od 289 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Metropolis Investments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 9 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 144 do 289 m2.
Powierzchnie działek:od 75 do 248 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6, 10-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:harmonogram płatności skorelowany z postępem prac budowlanych..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kompozycja Residence

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kompozycja Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Kompozycja Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os.Grapa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kompozycja Residence znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Ochronka im. bł. Edmunda Bojanowskiego" w odległości 50 m, NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kompozycja Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lecznica Świętego Łukasza w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kompozycja Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 16.11.2017

Data aktualizacji: 31.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie