Mayk's Smart Home

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMayk's Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

PRZEDSTAWIAMY NOWE OSIEDLE Z DOMAMI BLIŹNIACZYMITo tutaj znajdziesz wymarzone mieszkanie, z którego okna rozpościera się widok na piękną, zieloną okolicę.To miejsce będzie symbolem modernistycznej, funkcjonalnej i nowoczesne zabudowy bliźniaczej w zachwycającej i pełnej zieleni lokalizacji. Nowatorskie rozwiązania optycznie powiększające miejsca użytkowe staną się Twoim stylem życia na turystycznej, kulturalnej i handlowej mapie Zamościa.Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w inwestycjach premium od Mayk’s Development.

Inwestycja Mayk's Smart Home znajduje się w Zamościu, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera (2.5 km od centrum Zamościa), jest realizowana przez dewelopera Mayk's Development.

Inwestycja Mayk's Smart Home jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Mayk's Smart Home pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 125 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mayk's Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
DOMY SMART HOME Nowoczesna komunikacja systemów i urządzeń do automatyzacji zadań w Twoim domu: - inteligentne włączniki dotykowe do oświetlenia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego budynku, sterowane za pomocą aplikacji. -inteligentnie sterowanymi gniazdami elektrycznymi (poinformuje nas np. powiadomienie o pozostawionym niewyłączonym żelazku). - przygotowaną infrastrukturą sieci wewnętrznej LAN i WIFI a także z przygotowaną pełną instalacją SAT z wyjściem na podłączenie anten zewnętrznych W trakcie budowy za dodatkową opłatą istnieje możliwość wprowadzenia rozwiązań odnośnie programu czystego powietrza (*): - pompa ciepła, - Fotowoltaika, - instalacja z odzyskiem ciepła (wentylacja z rekuperacją) * Przygotowanie wyżej wymienionej infrastruktury ukierunkowane jest możliwością pozyskania przez nowych nabywców refundacji z tytułu energii odnawialnychb i programu czyste powietrze. W trakcie budowy za dodatkową opłatą istnieje możliwość wprowadzenia rozwiązań odnośnie programu czystego powietrza (*): - pompa ciepła, - Fotowoltaika, - instalacja z odzyskiem ciepła (wentylacja z rekuperacją)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mayk's Smart Home

Położenie: 3 minuty drogi od centrum SPA i rekreacji 3 minuty drogi do galerii handlowej Revia Park 6 minut do przedszkola i tyle samo do szkoły 10 minut na stare miasto

Zamość to miasto położone w południowej części województwa lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 30,34 km2 a liczba mieszkańców ok. 63 tysiące. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta, bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Najciekawszymi miejscami w Zamościu są: Rynek Wielki z okazałym ratuszem, Pałac Zamoyskich, zbudowany w stylu klasycystycznym oraz Ogród Zoologiczny - jedyny w województwie lubelskim. Zamość jest jednym z ważniejszych ośrodków edukacyjnych w województwie, o czym świadczą 3 szkoły wyższe – 1 publiczna i 2 prywatne. Na terenie miasta funkcjonują także: szkoły ponadpodstawowe, obejmujące technika, szkoły zawodowe, licea ogólnokształcące w tym liceum plastyczne im. B. Morando.

Komunikacja

Zamość stanowi węzeł drogowy o znaczeniu krajowym w województwie lubelskim. Przebiegają tędy dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 17 oraz droga nr 74. Ponadto wychodzą z Zamościa 3 drogi wojewódzkie: 837 przebiegająca przez Zamość i Piaski, 843 na trasie: Zamość-Chełm oraz 849 łącząca Zamość, Józefów oraz Wolę Obszańską. Przez Zamość przebiegają dwie linie kolejowe: nr 72 oraz nr 65.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mayk's Smart Home mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Mayk's Smart Home znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagrodowa nr 164.

Data publikacji: 02.07.2020

Data aktualizacji: 02.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie