Na Fabrycznej

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MASTERM

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Na Fabrycznej

Najbliższe inwestycje

 • Fyrtel Wilda(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 12 000 netto/m2
  Fyrtel Wilda
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 84 - 289 m2
  DUDA DEVELOPMENT
 • Łukaszewicza 37(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Łukaszewicza 37 (2.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 667/m2
  Łukaszewicza 37
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 52 m2
  Martin Group Sp. z o.o.
 • Gąsiorowskich 4(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Gąsiorowskich 4 (1.5 km od centrum Poznania)
  Gąsiorowskich 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 824 m2
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Budynek wypełni narożnikową lukę między ulicą Fabryczną i Roboczą, będzie posiadał 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomową podziemną halę garażową, na parterze znajdować się będą 3 lokale usługowe.Złap nowe spojrzenie na miejskie życie i znajdź złoty środek pomiędzy pracą, relaksem, kulturą, sztuką i zabawą. Inwestycja Na Fabrycznej usytuowana na Wildzie to świetne miejsce dla ludzi o otwartych umysłach, wielkich marzeniach i odwadze by je spełniać.

Inwestycja Na Fabrycznej znajduje się na Wildzie, ul. Fabryczna 14 (2.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera MASTERM.

Inwestycja Na Fabrycznej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Na Fabrycznej pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 45 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper MASTERM przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Na Fabrycznej

Okolica Na Fabrycznej tętni życiem – w bezpośrednim pobliżu znajdują się galerie sztuki, duży market, galeria handlowa Greenpoint z siłownią, lokalne sklepy i tradycyjne targowisko, a także bary, restauracje, pizzerie, gdzie spotkasz się z przyjaciółmi po pracowitym dniu. Wśród urokliwych uliczek znajdziesz sporo zielonych zakątków, w których można odpocząć i cieszyć się chwilą.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 300 metrów od inwestycji Na Fabrycznej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pamiątkowa (1:PAMI91).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Fabrycznej znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 42 w odległości 450m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe Trele Morele w odległości 500m, V Liceum Ogólnokształcące, Patron: Klaudyna Potocka w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się PAMIĄTKOWA. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się APTEKA ŚW. JADWIGI, w odległości 350 m znajduje się VITA FARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Ośrodka Alliance-Francaise przy UAM, w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MARYI KRÓLOWEJ, w odległości 900 m znajduje się Klub Osiedlowy "Krąg".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się M-TENIS. TRENER TENISA. TARCZYŃSKI M., w odległości 150 m znajduje się GROM-CIEPŁOWNIK PLEWISKA. KLUB SPORTOWY, w odległości 500 m znajduje się FairPlay 4 Students 2012.

Data publikacji: 19.09.2017

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie