Na Fabrycznej

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Fabryczna, oferowane bezpośrednio przez Masterm Investment

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Fabryczna 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Na Fabrycznej

4 zdjęcia

Na Fabrycznej
Na Fabrycznej
Na Fabrycznej
Na Fabrycznej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek wypełni narożnikową lukę między ulicą Fabryczną i Roboczą, będzie posiadał 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomową podziemną halę garażową, na parterze znajdować się będą 3 lokale usługowe.

Złap nowe spojrzenie na miejskie życie i znajdź złoty środek pomiędzy pracą, relaksem, kulturą, sztuką i zabawą. Inwestycja Na Fabrycznej usytuowana na Wildzie to świetne miejsce dla ludzi o otwartych umysłach, wielkich marzeniach i odwadze by je spełniać.

Inwestycja Na Fabrycznej znajduje się na Wildzie, ul. Fabryczna 14 (2.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Na Fabrycznej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Na Fabrycznej nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Masterm Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Okolica Na Fabrycznej tętni życiem – w bezpośrednim pobliżu znajdują się galerie sztuki, duży market, galeria handlowa Greenpoint z siłownią, lokalne sklepy i tradycyjne targowisko, a także bary, restauracje, pizzerie, gdzie spotkasz się z przyjaciółmi po pracowitym dniu. Wśród urokliwych uliczek znajdziesz sporo zielonych zakątków, w których można odpocząć i cieszyć się chwilą.

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Fabrycznej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Fabrycznej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Na Fabrycznej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robocza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Fabrycznej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Fabrycznej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa Nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Fabrycznej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital HCP w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Fabrycznej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 160 m znajduje się Shell, w odległości 160 m znajduje się Green Point.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Fabrycznej w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2017
Data aktualizacji: 18.07.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: