Osiedle Leśna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarogobud

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśna dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
A1
4
138,12 m²
184 m2
A3
4
138,12 m²
125 m2
A4
4
134,14 m²
127 m2
A6
4
134,14 m²
124 m2
A8
4
134,14 m²
124 m2
A10
4
134,14 m²
205 m2
B1
4
134,14 m²
184 m2
B2
4
138,12 m²
127 m2
B3
4
134,14 m²
124 m2
B4
4
138,12 m²
127 m2
B5
4
134,14 m²
124 m2
B6
4
138,12 m²
127 m2
B8
4
138,12 m²
127 m2
B9
4
134,14 m²
124 m2
B10
4
138,12 m²
222 m2

Opis Inwestycji

Inwestycja składa się z 2 etapów budowy1- I etap -zespół 20 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w tym 10 z garażami wbudowanymi w bryłach budynków oraz 10 z miejscami postojowymi na działce. Planowane zakończenie budowy to styczeń 2020.2- II etap to 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej- jeszcze w trakcie projektowania.Osiedle powstaje na trzech działkach, które to zostały scalone w jedną i następnie zostaną podzielone na indywidualne działki. Cała inwestycja to 26 domów w zabudowie szeregowej.W I etapie istnieją dwa typy domów. Pierwszy z piwnicami o powierzchni ok 134m2, drugi z garażami o powierzchni 138m2. Środkowe segmenty będą miały ogrodzone ogródki ok 40m2, zaś skrajne 80m2 lub 120m2W II etapie wg wstępnych ustaleń tylko jeden dom będzie większy pozostałe takie same jak w I etapie. Wszelkie szczegóły będziemy mogli zdradzić jak już otrzymamy pozwolenie na budowę co przewidujemy początkiem lutego 2020

Inwestycja Osiedle Leśna znajduje się w Otwocku, ul. Leśna 10 (4.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Marogobud.

Inwestycja Osiedle Leśna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów w tym 20 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśna pozostało na sprzedaż 15 nowych domów o powierzchniach od 134 do 138 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 134 do 138 m2 (15 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marogobud przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Domy murowane w tradycyjnej technologii, sprzedawane w stanie deweloperskim z piecem gazowym, grzejnikami rozprowadzonymi instalacjami CO, wod-kan, gaz i prąd.
Konstrukcja budynku
Projekt przewiduje wykonanie budynków w technologii tradycyjnej murowanej ze stropami i schodami żelbetowymi. Budynki posadowione zostaną na żelbetowych ławach fundamentowych. Ściany nośne kondygnacji podziemnej zostaną wykonane z bloczka betonowego gr. 24cm (piwnica) oraz pustaka silikatowego gr. 18cm (garaż) dodatkowo usztywnionymi słupami żelbetowymi. Pozostałe ściany nośne nadziemia zostaną wykonane z pustaka silikatowego gr. 18cm dodatkowo usztywnionymi słupami żelbetowymi.
Dach
Zwieńczeniem budynku będzie dach dwuspadzisty wykonany w konstrukcji drewnianej pokryty blachą stalową łączona na rąbek stojący w kolorze szarym. Obróbki blacharskie – stalowe powlekane w kolorze szarym. Odprowadzenie wody z dachu oraz tarasu odbywać się będzie za pomocą systemu rynien i rur spustowych pcv wyprowadzonych nad poziomem terenu w celu rozprowadzenia powierzchniowo wody na terenie zewnętrznym. Na dachu przewidziano uchwyt do montażu anteny wraz z wyprowadzonym okablowaniem do podłączenia anteny.
Elewacja
Budynki ocieplone zostaną styropianem EPS 70-038 gr. 15cm, wykończone tynkiem silikonowo silikatowym w kolorze szarym. Wnęki drzwiowe oraz wnęki tarasowe na wysokości poddasza częściowo wykończone zostaną okładziną z desek elewacyjnych impregnowanych w kolorze szarym.
Stolarka okienna
Okna PCV - kolor antracyt z zewnątrz, białe od środka, trójszybowe, sześciokomorowe, szklone szkłem bezbarwnym, producent ABAKUS, system Salamander bluENERGY wyposażone w nawiewniki ciśnieniowe. Współczynnik przenikania ciepła poniżej Uw=0,8 W/m2K Okiennice drewniane manualne.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne metalowe firmy Gerda NTT 60 Trevir 4 kolor grafit Klasa odporności na włamanie RC 2. Współczynnik przenikania ciepła poniżej 1,1 W/m2K Bramy garażowe automatyczne otwierane pilotem firmy Horman lub Wiśniowski w kolorze szarym.
Balkony
Balustrady zewnętrzne – metalowe ażurowe z płaskownika stalowego, ocynkowane i malowane farbą do ocynku na kolor grafitowy. Taras w poziomie poddasza wykończony zostanie podestami drewnianymi lub kompozytowymi w kolorze grafitowym.
Posadzka
Wylewki w garażach i piwnicach zostaną wykonane wg następujących warstw: - posadzka betonowa gr. 5cm zbrojona siatką stalową; - folia PE; - styropian EPS 100-038 gr. 15cm; Wylewki w pomieszczeniach mieszkalnych zostaną wykonane wg następujących warstw: - posadzka betonowa gr. 5cm zbrojona włóknem rozproszonym polipropylenowym; - folia PE; - styropian EPS 100-038 gr. 5cm; Wylewki w wejściu do domu nad garażem zostaną wykonane wg następujących warstw: - posadzka betonowa spadkowa o min. gr. 4,5cm zbrojona siatką stalową; - folia PE; - styropian grafitowy gr. 12cm; Wylewki na tarasach zostaną wykonane wg następujących warstw: - posadzka betonowa spadkowa o min. gr. 4,5cm zbrojona siatką stalową; - folia PE; - płyta PIR gr. 10cm.
Ściany
Ściany działowe zostaną wykonane z pustaka gazobetonowego gr. 12cm. Kominy zostaną częściowo obmurowane pustakiem gazobetonowym gr. 6cm lub obudowane płytą GK.
Instalacje
HYDROIZOLACJE Fundamenty izolowane masą izolacyjną Abizol St dwukrotnie zbrojoną siatką. Na tarasach i w wejściach do budynków wykonana zostanie izolacja przeciwwodna z papy, membrany PVC lub folii EPDM zapewniająca właściwe odprowadzenie wody do rur spustowych. IZOLACJE TERMICZNE Styropian EPS 70-038 gr. 15cm w warstwach ścian zewnętrznych; Styropian EPS 100-038 gr. 15cm w warstwach posadzki w garażu i piwnicy; Styropian EPS 100-038 gr. 5cm w warstwach posadzki w części mieszkalnej; Płyta PIR gr. 10cm w warstwach tarasu nad piętrem; Styropian grafit gr. 12cm nad garażem w wejściu do budynku; Styropian AQUA– na ścianach fundamentowych gr.10cm do głębokości 1m ppt. INSTALACJE • WODNA – z istniejącej miejskiej sieci wodociągowej – z podejściami pod przybory – bez białego montażu; • KANALIZACJA SANITARNA – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci kanalizacji miejskiej; • ELEKTRYCZNA – podłączenie do miejskiej sieci elektroenergetycznej. Przyłącze energetyczne projektowane skablowane, podziemne. 230V bez osprzętu; • C.O. – z kotła gazowego jednofunkcyjnego system Viessmann Vitodens 100-W 19kW z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej Vitocell 100-W z cyrkulacją ciepłej wody oraz sterownikiem pokojowym temperatury TechST292v3. Instalację przewiduje się wykonać z rur ALUPEX. Podejścia pod grzejniki – ze ścian, podtynkowe, w systemie V, poziomy w warstwach podłogowych. Parametry instalacji 70/50st.C. Grzejniki stalowo – płytowe w pokojach i grzejniki drabinkowe w łazienkach. Dodatkowo w aneksie kuchennym i łazienkach przewidziano ogrzewanie podłogowe. • GAZOWA – z miejskiej sieci gazowej. • - rozprowadzone przewody do instalacji alarmowej • - rozprowadzone przewody do instalacji TV, Internetowej, telefonicznej
Ogrzewanie
Gazowe Piec Gazowy dwu-funkcyjny z zasobnikiem Viessmann
Wentylacja
Grawitacyjna
Wyposażenie kuchni
Do kuchni doprowadzona instalacja gazowa i elektryczna (prąd 3 fazowy)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 15 domów w tym 15 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 134 do 138 m2.
Powierzchnie działek:od 124 do 222 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:wg. harmonogramu płatności.
Warunki rezerwacji:podpisanie umowy rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Leśna

Doskonały punkt lokalizacyjny - zalesione centrum Otwocka, 10 min pieszo od PKP Otwock idealnie położenie dla tych którzy chcą zamieszkać poza aglomeracją Warszawy. W pobliżu Szkoła Podstawowa nr 3, Urząd Miasta, Szpital, kościół, oraz wszelka niezbędna infrastruktura handlowa

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

Komunikacja

Otwock leży w odległości 25 km od stolicy i znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż kursuje tutaj 5 linii autobusowych oraz linie Szybkiej Kolei Miejskiej, a także pociągi Kolei Mazowieckich. Arterią o znaczeniu krajowym jest tzw. Szosa Lubelska, czyli droga nr 17, zaś z Warszawą Otwock jest skomunikowany za pomocą drogi wojewódzkiej nr 801 (Wał Miedzeszyński) oraz dróg lokalnych łączących się z Trasą Siekierkowską i Łazienkowską.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Leśna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Szlachecka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśna znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 3 w odległości 100m, Gimnazjum nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku w odległości 150m, Przedszkole Nr17 w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Napieralska Barbara, lek. med. Spec. pediatra, w odległości 250 m znajduje się Awa-Lek. Wróblewska A., w odległości 300 m znajduje się Otwockie Towarzystwo Opieki Paliatywnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Klub Sportów Walki UKS BUSHI, w odległości 450 m znajduje się Urząd Miasta Otwocka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się MBM Usługi Ogrodnicze, w odległości 650 m znajduje się Citigarden, w odległości 750 m znajduje się Skwer Szarych Szeregów.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 15.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie