Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sobierajskiego Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sobierajskiego, oferowane bezpośrednio przez

Malik Development

Ostrzeszów, ul. Sobierajskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Sobierajskiego ResidenceSobierajskiego Residence

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W budynku będą znajdować się 22 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynku. W skład mieszkań znajdujących się na poddaszu wchodzą antresole. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą przestronne ogródki, na wyższych kondygnacjach balkony. Do dyspozycji mieszkańców powstanie urokliwa część rekreacyjna, która stworzy kameralne, ustronne miejsce do odpoczynku od codziennego zgiełku, wyłącznie dla mieszkańców inwestycji. W ofercie posiadamy przestronne 2- i 3- pokojowe mieszkania, kawalerki oraz lokale z antresolą pozwalającą na ciekawą aranżację wnętrza. Inwestycja wyróżnia się wyjątkową architekturą, a przy budowie zastosowano nowoczesną technologię oraz materiały najwyższej jakości.

Inwestycja Sobierajskiego Residence znajduje się w Ostrzeszowie, ul. Sobierajskiego (22.1 km od Ostrowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez Malik Development.

Inwestycja Sobierajskiego Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sobierajskiego Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Malik Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Sobierajskiego Residence to nowa inwestycja Malik Development zlokalizowana w samym centrum Ostrzeszowa. Wyróżnia ją wyjątkowa architektura łącząca nowoczesne rozwiązania z zabytkowym charakterem tej części miasta. Sobierajskiego Residence to idealna propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia i inwestorów na rynku nieruchomości. Położenie Sobierajskiego Residence w samym centrum Ostrzeszowa daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu jak i dostępu do miejsc pracy znajdujących się w niedużej odległości od inwestycji. Atutem jest także dostęp do darmowej komunikacji miejskiej. Dojście do najbliższego przystanku zajmie nie więcej niż kilka minut, skąd można dostać się szybko i sprawnie w każdy rejon miasta.

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski ze stolicą w Poznaniu, które jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Wielkopolskie to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sobierajskiego Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sobierajskiego Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 499 metrów od inwestycji Sobierajskiego Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec PKS Ostrzeszów Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sobierajskiego Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sobierajskiego Residence znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Liceum Ogólnokształcące w odległości 118 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Ostrzeszowie w odległości 172 m, szkoła w odległości 194 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sobierajskiego Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnie Specjalistyczne "Medicus" s.c. w odległości 19 m, Szpital Powiatowy ZZOZ w odległości 30 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 38 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sobierajskiego Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 37 m znajduje się Społem, w odległości 125 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 150 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sobierajskiego Residence w odległości 195 m znajduje się boisko / kort, w odległości 373 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 387 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.08.2022
Data aktualizacji: 15.07.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023