Villa del Sol

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 778 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Villa del Sol jest obiektem kameralnym, jedocześnie spełniającym wymogi nowoczesnego budynku. Ciągi komunikacyjne prowadzące z podziemia do poszczególnych lokali są przestronne, doświetlone dużymi witrynami i wykończone okładzinami kamiennymi. Dominuje ciepła kolorystyka: ceramicznego dachu z drewnianymi elementami konstrukcji, elewacji tynku z kamiennymi okładzin ścian.Apartamenty są w pełni otwarte na otoczenie poprzez duże drewniane drzwi balkonowe, przestronne tarasy oraz przydomowe ogródki. Mieszkania przygotowane są do całorocznego użytkowania – ogrzewanie może być realizowane poprzez klimakonwektory lub ogrzewanie elektryczne. Lokale wyposażone są instalacje umożliwiające podłączenie kominków.

Inwestycja Villa del Sol znajduje się w Łukęcinie, ul. Słoneczna (44.2 km od Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Villa del Sol została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych apartamentów. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa del Sol pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 34 do 85 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 34 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Villa del Sol

Powiat kamieński to zajmujący powierzchnię 1003 km2 region położony w woj. zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Trzebiatowskim, Równinie Gryfickiej i częściowo na Wyspie Wolin. Zamieszkuje go ok. 47 750 osób. W powiecie mieści się 6 gmin, w których znajduje się 5 miast. Dominującym typem zabudowy są domy jedno- i wielorodzinne. Niewielkie, klimatyczne miejscowości pełne są zabytkowych budowli. Stolicą regionu jest Kamień Pomorski, choć ze względu na odbywający się co roku Europejski Festiwal Gwiazd, najpopularniejsze są Międzyzdroje. Cała północna granica powiatu stanowi nadbrzeże Bałtyku, co sprawia, że region cechuje się szczególnymi walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Na jego terenie znajduje się Woliński Park Narodowy. Mimo niewielkiego zaludnienia, powiat ma rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Mieści się tu ponad 50 szkół, szpital powiatowy, przeszło 30 przychodni i 12 instytucji kulturalnych. Rozwija się sport. Region jest dobrze skomunikowany z południem i wschodem kraju, dzięki biegnącej tędy drodze krajowej nr 3 wchodzącej w skład transkontynentalnej trasy E65.

Komunikacja

Powiat kamieński przecinany jest przez drogę krajową nr 3, która jest fragmentem transeuropejskiej trasy E65 prowadzącej do Niemiec. W regionie rozpościera się siatka 7 dróg wojewódzkich. Są to trasy nr: 102, 103, 105, 106, 107, 108 i 111. Kursują tu dwie linie kolejowe oraz autobusy regionalnego przewoźnika z Kamienia Pomorskiego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa del Sol mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Villa del Sol znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa del Sol składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 80 m znajduje się Lewiatan, w odległości 160 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa del Sol w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.09.2019

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie