Brzeska 18

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMagmillon

Ceny od: 7 648 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Brzeska 18 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
196 m²
Parter
1 700 000 zł7 648 zł/m²
U3
163 m²
Parter
1 380 000 zł10 413 zł/m²
U4
186 m²
Parter
1 540 000 zł10 184 zł/m²
U5
144 m²
Parter
1 220 000 zł11 806 zł/m²

Opis Inwestycji

Brzeska 18 to piękna, poddana pełnej renowacji kamienica Menachema Rotlewiego z 1914 roku. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły. 5 minut spacerem do stacji metra Warszawa Wileńska, podobnie do Dworca Wschodniego. W sąsiedztwie prężnie działające Centrum Praskie Koneser, restauracje i kawiarnie.Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.

Inwestycja Brzeska 18 znajduje się na Starej Pradze, ul. Brzeska 18 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Magmillon.

Inwestycja Brzeska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Brzeska 18 pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 144 do 196 metrów kwadratowych w cenie od 7 648 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Magmillon nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Standard wykończenia: Elewacja tynkowana z zachowaniem oryginalnych zdobień i gzymsów, ze szczególnym uwzględnieniem attyki i międzyokiennych pól podkreślających rytm elewacji. Mury ceglane oryginalne, z pozostawieniem odsłoniętych fragmentów w częściach wspólnych i mieszkaniach. Ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym. Konstrukcja dachu nowa, drewniana, pokryta blachą łączoną na rąbek. Dziedziniec z kostki brukowej. Brama wjazdowa stalowa, ażurowa, wzorowana na przedwojennych. Wszystkie klatki schodowe wykończone na wzór klatki w kamienicy frontowej z podłogami z drobnoziarnistego lastryko i płytkami na spocznikach. Obijacz w przejeździe bramnym odtworzony na wzór pierwotnego. Okna z litego drewna, wykonane w technologii rzemieślniczej z zachowaniem oryginalnych podziału. Parapety drewniane, powtarzające oryginalne zaokrąglenia i sposób mocowania zaobserwowany w nielicznych zachowanych fragmentach. Drzwi do lokali mieszkalnych podwyższone, wykończone drewnem i okuciami. Windy wykończone drewnem i fazowanymi lustrami, na podłodze płytki korespondujące z płytkami na klatkach schodowych. Barierki odtworzone na wzór pierwotnych, z zachowaniem istniejących fragmentów. Tabliczki z numerami mieszkań wzorowane na oryginalnych. Oświetlenie nawiązujące do pierwotnego. Budynek chroniony – dostęp przez portiernię.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 144 do 196 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 220 000 do 1 700 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 648 do 11 806 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Brzeska 18

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Brzeska 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZĄBKOWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brzeska 18 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 13 w odległości 200m, Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna w odległości 200m, Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca UANGA w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Jamadent. Gabinet stomatologiczny, w odległości 50 m znajduje się Medi-Med. Centrum alergologii, w odległości 150 m znajduje się Salva Med..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o., w odległości 100 m znajduje się MamaLuba Bistro, w odległości 100 m znajduje się Szemrana.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 300 m znajduje się Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych, w odległości 350 m znajduje się Fitness Club S4 - Warszawa Praga.

Data publikacji: 22.09.2015

Data aktualizacji: 09.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie