Apartamenty Relax

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MAAN DEVELOPMENT SP. Z O. O.

Ceny od: 7 800 zł netto/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Relax są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Relax dostępnych jest 17 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (netto)
V.A6
1
21,74 m²
5
I.A1
2
44,11 m²
1
I.A3
2
44,16 m²
1
I.A4
2
43,82 m²
1
II.A1
2
45,43 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
II.A2
2
45,8 m²
2
II.A3
2
45,33 m²
2
II.A4
2
45 m²
2
III.A1
2
46,8 m²
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
IV.A7
2
50,93 m²
4
IV.A8
2
23,64 m²
4
IV.A10
2
49,94 m²
4
IV.A11
2
61,93 m²
4
V.A7
2
24,64 m²
5
V.A9
2
24,84 m²
5
V.A10
2
25,19 m²
5
V.A8
3
24,74 m²
5

Opis Inwestycji

Apartamentowiec „Relax” to kameralne i luksusowe miejsce, które powstaje przy ulicy Stromej 20 w miejscowości Ustroń – będzie to najwyżej i najpiękniej położony budynek w tym mieście, wśród lasów bukowo- świerkowych, w samym centrum Beskidu Śląskiego nad rzeką Wisłą.Do Państwa dyspozycji oddajemy 80 luksusowych apartamentów o metrażu 21,74m2 - 76,15m2 na pięciu różnych poziomach. Każdy apartament będzie posiadał balkon lub taras.Drugim etapem inwestycji będzie budowa nowoczesnego basenu zastosowaniem nowoczesnych technologii oczyszczania wody: między innymi poprzez wspomaganie technologią Grandera.Właściciele i goście będą mieli możliwość korzystania z planowanej na poziomie trzecim strefy Wellness & SPA, w której znajdować się będą: gabinetu masażu, jacuzzi, sauna, sala fitness, sala wypoczynkowa oraz wyposażona sala zabaw dla dzieci.Dla właścicieli lokali zostanie oddany do użytkowania parking zewnętrzny z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.Dzielnica Jaszowiec w Ustroniu to magiczne miejsce w jednym z najwyższych miejsc w Ustroniu – oaza spokoju i ciszy. Budując tu apartamenty pod wynajem chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy poczuje się dobrze. Oddając kompleks w Państwa ręce, gwarantujemy wysoki standard i solidne wykończenie, zadbamy o najwyższą jakość, o każdy szczegół.

Inwestycja Apartamenty Relax znajduje się w Ustroniu, ul. Stroma 20 (8.5 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera MAAN DEVELOPMENT SP. Z O. O..

Inwestycja Apartamenty Relax jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 80 nowych apartamentów. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Relax pozostało na sprzedaż 17 apartamentów o powierzchniach od 22 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 22 m2 (1 apartament)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 24 do 62 m2 (15 apartamentów)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 25 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MAAN DEVELOPMENT SP. Z O. O. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie boksy rowerowe.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 308 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: boksy rowerowe.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, basen, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, sala fitness, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody, góry.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 17 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 22 do 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów (netto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 800 do 9 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:bezpłatna rezerwacja możliwa na 48 godzin.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 8 300 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Relax

Malownicze położenie, rozbudowana infrastruktura rekreacyjno-turystyczna, a zarazem bezpośrednie sąsiedztwo trasy S1, która gwarantuje dobrą komunikację z aglomeracją górnośląską i głównymi miastami w Polsce. W łatwy sposób do Ustronia dotrzeć można również komunikacją autobusową i kolejową. Odległość nieruchomości „Relax” od centrów miast: Ustroń - 5 min., Wisła - 15 min. Ustroń należy rozpatrywać w kategorii unikalnego miejsca w skali całego regionu, gdyż ma charakter uzdrowiska z bogatym zapleczem usługowo-turystycznym i przygotowaną w pełni infrastrukturą. Atrakcyjność lokalizacji nie jest uzależniona od sezonowości. To doskonałe miejsce do uprawiania sportów, zarówno letnich jak i zimowych. Fantastyczne położenie, bliskość wielu szlaków górskich, tras spacerowych, rowerowych oraz wyciągów narciarskich: Palenica – 1 km tras zjazdowych, Czantoria – 4,5 km tras zjazdowych dają możliwość korzystania z aktywnego wypoczynku. Największe atuty okolicy to góry: Czantoria, na którą można wjechać czteroosobową kolejką linową oraz Równica - oferująca liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dostępne są również: całoroczny tor saneczkowy, kino sferyczne, park linowy, Leśny Park Niespodzianek, korty tenisowe i fitness-parki, place zabaw, tężnia.

Ustroń jest małym miastem leżącym w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim, z liczbą mieszkańców nie przekraczającą 16 tys. Piękne położenie wśród gór i malowniczych lasów sprawiło, że Ustroń stał się znanym wśród turystów ośrodkiem uzdrowiskowo- wypoczynkowym. Bliskie położenie względem innych znanych ośrodków takich jak Wisła czy Szczyrk, sprzyja podbojom górskich szlaków i tras rowerowych. Walory krajobrazowe, panująca tu atmosfera, co roku przyciągają do miasteczka spragnionych natury urlopowiczów. W Ustroniu nikt nie może liczyć na nudę. Kryte baseny, gabinety odnowy biologicznej, korty tenisowe, 3 ośrodki narciarskie, Park Zdrojowy - zapełnią każdą wolną chwilę mieszkańców. Kameralna okolica, przyjazne sąsiedztwo to niewątpliwie atuty tego miejsca. Na terenie miasta znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe znanych sieci spożywczych, liczne lokale usługowe i gastronomiczne, które zaspokoją wszystkie możliwe potrzeby mieszkańców.

Komunikacja

Przez Ustroń przebiega droga wojewódzka nr 941 łącząca miejscowości Harbutowice z Istebną. W mieście znajdują się także 2 stacje kolejowe z przystankami - Ustroń Polana oraz Ustroń Zdrój. Liczne przystanki komunikacji PKS umożliwiają dojazd m.in. do Bielska-Białej, Cieszyna, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Kołobrzegu, Krakowa, Raciborza, Skoczowa, Wisły, Wodzisławia Śląskiej. Do pobliskich, większych miast autem dotrzemy – Cieszyn (ok. 20 minut), Ustroń (ok. 25 minut), Jastrzębie – Zdrój (ok. 35 minut).

Data publikacji: 13.08.2018

Data aktualizacji: 05.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie